Kiersten Warren

Kiersten Nicolla Dale Warren

6,7
374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiersten Warren

Tak się nosiła w DH. Moim zdaniem trochę za grubą kreską portretowała Norę, ale w "Bangu" się wykazała. Co prawda, nie aż tak jak jej koleżanki, ale też było ok. Ogólnie lubiłem jej potyczki z Lynette.

"Myślałem, że jest młodsza z jakieś 10 lat."
Ja tez :) Ale wredna postac gra w tych DH, nie lubie jej :P

No, wygląda bardzo młodo... A w DH zagrała wspaniale, to że nie lubi sie jej postaci tylko tego dowodzi, bo właśnie o taki efekt chodziło. Zagrała osobę o skomplikowanym charakterze. Potrafiła wkurzać, śmieszyć, ale czasem budziła współczucie, bo tak naprawdę była bardzo samotna, no i jeszcze ta końcowa z nią scena w supermarkecie...

bitter_sweet_2

Również jestem w lekkim szoku. Oglądając sceny z Kiersten w "Gotowych na wszystko" myślałam, że wygląda za młodo nawet na matkę 12-latki, a okazuje się, że sama ma 28-letnią córkę. Felicity Huffman jest tylko 3 lata starsza od niej, a wygląda bardziej jak jej ciocia.

użytkownik usunięty

właśnie oglądam z nią "zmęczenie materiału" i nie mogłam zakumać z kąd ją z nam :P no tak GnW :) nie lubiłam ją w tym serialu była podła,ale nie wypowiadam się na jej temat bo nie znam tej aktorki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones