Kierston Wareing

Faye Kierston Wareing

6,4
1 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kierston Wareing

Ona jest śliczna..w filmie "Polak potrzebny od zaraz" zagrała postać wprost ociekającą seksem...widziałem ten film wczoraj na radomskim Koksowniku

reznor_1978

jak dla mnie jest strasznie wulgarna, aż wstyd było na nią patrzeć podczas promocji Fish tank, niemniej do tego filmu pasowała dla mnie idealnie.

reznor_1978

pełno takich "ślicznych" pod lasem na trasie.Ich odzienie również "przygniata " :D Ale niewątpliwie takie aktorki też są potrzebne :) bez obrazy

marcalina

Piękna kobieta, urok ma swój.

reznor_1978

Jest seksowna i pociągająca... Ma w sobie "coś", chociaż nie jest jakaś bardzo piękna. ;)
Dobrze zagrała w filmie "Polak potrzebny od zaraz".

crsmth

pociagająca strasznie

astok0

To sarkazm?

użytkownik usunięty
reznor_1978

Jaja sobie robisz? Typowa robotnica w lateksowych ciuchach i dżinsach.

w takich filmach ją pewnie widziales tylko

astok0

Problem, że ona gra głownie takie role, ale z czegoś to wynika - uważam, że ma idealny wygląd, aby grać takie wywłoki jak w Fish tank czy The Take. Jej usta wg mnie dyskredytują ją jako piękną kobietę, a właśnie sprawiają, że wygląda jak pani na trasie. Dobrze, że chociaż obsadzają ją też w takich rolach, bo jako dama z wyższych sfer czy osoba inteligentna to by raczej nie przeszła.

reznor_1978

mistrzowskie usta

ajpi

Coś ją chyba użądliło :P Nie mogę się skupić jak gra bo ciągle widzę te gigantyczne usta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones