Król Jerzy V

George Frederick Ernest Albert Windsor

7,0
1 ocena materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby Król Jerzy V

No nieźle. :D Widzę niezła śmietanka aktorska. Jak widać, król Jerzy często współpracuje z
takimi sławami jak Benito Mussolini, Włodzimierz Lenin, Winstin Churchill i cesarzem
Wilhelmem II. Mało tego - w 6 produkcjach brał udział z samym Adolfem Hitlerem. No, no, no.
Kto by się spodziewał.

Lepkam

zupelnie przypadkiem zobaczylam, ze ta postac historyczna sie tu znajduje i bylam zadziwiona, a tym, ze jeszcze ktos skomentowal jego osobe jestem mega zdzwiona;))

Gryzio

Ja też tu przypadkiem zajrzałem, nawet zapomniałem o tym wpisie. Ale musisz przyznać, że filmografię ma imponującą, chyba każdy aktor chciałby mieć taką. ; D

Lepkam

bardzo imponujaca!:) ale jestem zbulwersowana, ze w niektorych filmach nie zostal wymieniony w czolowce!

Gryzio

Pomijając szczeniackie zachowanie Akademii, która z premedytacją ANI RAZU nie nominowała go do Oscara. Ja już dawno się wypiąłem na nią, zawsze uważałem, że kieruje się swoimi interesami zamiast docenić prawdziwy talent.

Lepkam

rozbawiasz mnie! a jak myslisz, kto w tym roku dostanie oscara?

Gryzio

Skrycie liczę, że dostanie Pitt. Chociaż nie oglądałem Moneyball (w żadnym kinie w moim mieście nie grali, a to dziwne, bo jest przecież Cinema City), to po prostu z góry obstawiam, że skoro już Pitt został nominowany, to rzeczywiście musiała być to dobra rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones