Kristin Chenoweth

Kristi Dawn Chenoweth

7,1
3 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Chenoweth

WIDZIAŁEM JĄ W "GLEE" I ŻAŁUJE ŻE WYSTAPIŁA TYLKO W JEDNYM ODCINKU BO TA KOBIETA MA OGROMNY POTENCJAŁ !!! I CO NAJWAŻNIEJSZE POPROSTUY ŚWIETNIE ŚPIEWA!!!

londontown

Świetna wiadomość! Kristin Chenoweth wróci w najbliższym (tj. 16) odcinku "Glee"! ;D

globus

Co więcej, w 2. sezonie ma być jej jeszcze więcej... Przynajmniej sama aktorka jest zainteresowana większą rolą w serialu! :)

londontown

Czy ona nie jest podobna do Cameron Diaz? ;>

londontown

Polecam serial "Gdzie pachną stokrotki". Jest tam naprawdę urocza i też trochę podśpiewuje :)

londontown

To taka słodka, kochana blondyneczka z powerem :) Urocza jest :)

londontown

Ma potencjał, mówisz? Jedna z najbardziej uznanych aktorek broadwayowskich "ma potencjał"... Łał.

;)

Sir_Shrek

Miałam napisać post o niemal identycznej treści;D dziex

Sir_Shrek

Też mnie to uderzyło. Zabawne ;)) Jakiś czas temu rozmawiałam ze znajomą o Charlize Theron, a ona w pewnym momencie pyta "To myślisz, że ma potencjał?" haha.

londontown

Co kto lubi - mnie jej głos strasznie denerwuje.
Ale jak wiadomo to kwestia gustu.

londontown

Błagam,jest swietną aktorką musicalową,przerasta doświadczeniem i umiejętnościami wszystkie gwiazdki Glee razem wzięte,a ty piszesz,że ma "potencjał". Polecam obejrzenie na youtubie jakiegoś nagrania z musicalu Wicked,najlepiej z Idiną Menzel,bo uzupełniają się cudownie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones