Kristin Kreuk

Kristin Laura Kreuk

7,1
2 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Kreuk

Może nie jest jakoś wyjątkowo utalentowana, ale gra całkiem nieźle, no i wyznaje pewne zasady, w przeciwieństwie do swoich koleżanek po fachu. Nie sprzedaje się, nie wdaje się w ciągle to nowe romanse, stroni od skandali-po prostu skromna, urocza osoba. A przy okazji jaka piękna!

lew890

Zgadzam się w 100% :)













lana1990

Też zgadzam się z wami w 100 %.

krachal

100%. Szukać takiej ze świeczką

slasher518

Zainteresowałem się Nią i nic wielkiego nie odkryłem. Nie lubiłem jej w Smallville i nigdzie nie potrafię jej jakoś polubić... Nie jest brzydka, całkiem niezła laska, ale odpycha mnie coś od niej... Może żadna rola, jaką grała mnie nie pociągłą, nie wiem. Mam do niej płonne uczucia.

plochol

Kto ją lubił w Smallville ??, Lana nie wiedziała czego chce. Wygląda na niedostępną dziewczynę, i pewnie taka jest.
W "Street Fighter: Legenda Chun-Li" była świetną wojowniczką.

z Autorem tematu się w 100% zgadzam.

ghost21

Ja ją lubiłam w Smallville od początku ją pokochałam miła sympatyczna cicha dziewczyna, taka którą chciało się opiekować i zaprzyjaźnić, później niestety scenarzyści ją zepsuli ale w pierwszych sezonach była wspaniała :)

lew890

To miło ))))))))) Bo podobno jestem do niej bardzo podobna ;)

Brumhilda

Z wyglądu czy charakteru? :)

lana1990

Nie z charakteru, takiego jak ja mam na pewno nikt nie ma.

lew890

I 10 za wyglad? Nic dziwnego, że takie gwiazdeczki plasują sie tak wysoko.

kokosowedropsy

Według mnie ma i talent lecz nie do końca potrafi go wykorzystać, mimikę ma bogatszą niż nie jedna wielka aktorka Hollywood
wiec myślę ze autor postu dał jej 10 nie tylko za sam wygląd :)

lana1990

Zagrała w kilku filmach, które nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Nie mogła się nawet wykazać. Fakt, za urodę zdecydowanie można dać jej 10, ale to nie jest konkurs piękności.

kokosowedropsy

każdy ocenia według własnych zasad...:)

lana1990

ale to jest filmweb, jak sama nazwa wskazuje oceniamy tu gre aktorska.

kokosowedropsy

No tak, co nie znaczy ze każdy kto ją ocenił na 10, dał jej tyle tylko i wylacznie z powodu urody :)

lana1990

Mów do słupa, slup jak dupa.

kokosowedropsy

No widać że Ty jesteś jak słup... Bo ciągle się upierasz przy tym ocenianiu jej urody, nie talentu.:)
kończę tą konwersacje bo jest bez sensu...

pozdrawiam

lana1990

Ty nie rozumiesz, bo autor tego postu uzasadnil, ze nie jest za dobra aktorka, wiec ocenil ja na podstawie urody.

kokosowedropsy

Ale napisał też że gra całkiem nieźle :D być może na 4/5 ale ocenę podwyższył ze względu na urodę...
ja Ją uwielbiam za wszytko na styl grania, za talent który u niej widzę oraz serdeczny uśmiech i urodę :)

lana1990

ok, whatever

lew890

co za cudo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones