Krzysztof Bosak

3,7
35 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Krzysztof Bosak

I to jest kandydat na prezydenta a nie duda który jest zdrajcą Polski.

Bardzo bystry facet, inteligentny i szybki w swoich odpowiedziach. Ten facet jest nie do zdarcia i powinien rządzić Polską czego mu z całego serca życzę.

nudecroft

Kate Beckinsale ma 46 lat i super MLECZARY, a do MUSZLI daje sobie spuszczać nasienie 18 latkowi.

Rhode_Island

You smoke something??

nudecroft

Bosak to dzieciak. Jak dzieciak ma rządzić Polską?

Rhode_Island

Nie, on tylko młodo wygląda a co to w ogóle ma do rzeczy?. Lepszy Bosak niż jakiś komuch.

Myśl, i nie pal tyle.

nudecroft

Ale chłopakowi śmierdzi z ust i bije deficyt intelektualny z oczu. Nie ma nawet licencjata ani matury.

Rhode_Island

Po twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś o niego zazdrosny nie wiedząc nic o nim. To tak jakbym ja podeszła do nieznanego mi gościa z ulicy powiedziałabym : "Nie podobasz mi się bo nie podoba mi się twoja twarz". A więc totalna bzdura! Skąd te informacje u ciebie, że nie ma matury ani wykształcenia? Przecież on ma przynajmniej inżyniera i wyższe wykształcenie a ty nie masz swojego życia tylko wypisujesz tu jakieś bzdury nie mając pojęcia o człowieku.

nudecroft

Gość nie ma wyższego wykształcenia.

nudecroft

skąd masz informacje, że Bosak ma inżyniera?

nudecroft

Chłopak z lewej w moim avatarze to Krzysztof Bosak.

nudecroft

Bosak NIE MA wyższego wykrztałcenia czyli licencjata, inżyniera czy magistra

Rhode_Island

Gościu, już z tobą skończyłam nie odpisuj.

nudecroft

Jest wykształcony jak Wałęsa.

nudecroft

A gdyby ktoś cię zgwałcił, to czy usunelabys ciąże? Czy zgwałcona 13 latka powinna mieć prawo do pigułek 72 godziny po?

nudecroft

Ja i moi dwaj bracia z avataru jesteśmy niewolnikami Kate Beckinsale i jesteśmy nadzy

nudecroft

Ja mam 19 lat i jestem niewolnikiem sexulanym. Dama która mnie ujezdza ma 54 lata i sterczace reflektory z sterczacymi skutkami jak męska zoledz.

Rhode_Island

A to sobie bądź mnie to nie interesuje. A ja wiem coś ty za jeden, pisałeś do mnie na innym forum np Asi Argento. Pisałeś też o Famke Janssen "multikonciarzu".

nudecroft

A wolisz obrzezane penisy czy penisy z napletkami?

Szmaragd_fw

Szczerze? to żadne. Bo mam prawo nie lubić prawda?

nudecroft

Ale miałaś w sobie męskiego członka?

Szmaragd_fw

Już coś na ten temat kiedyś mówiłam nie interesuję się facetami.

nudecroft

a co myślisz o spuszczaniu nasienia do muszli?

Szmaragd_fw

To nie dla mnie ale spróbuj sam.

nudecroft

a który penis jest ładniejszy bez napletka czy z napletkiem? strzelaj.

nudecroft

jesteś lesbijką?

Szmaragd_fw

To że tak powiem moja sprawa, tym się nie przejmuj i skup się na sobie ale na pewno nie na mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones