Krzysztof Kowalewski

8,0
28 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kowalewski

I słów na pożegnanie widzimy nowe opinie że ktoś pisze żegnaj i kolejni użytkownicy piszą coś podobnego tylko po co się powtarzać i pisać to samo.

Koneser_Kielce

Bo każdy myśli, że jego komentarz coś znaczy :D

trancefan1986

A czy jakikolwiek wpis dajmy na to na forum Eastwooda coś znaczy? Czy Clint z zapartym tchem śledzi dyskusje na Filmwebie? Może ludzie oddają w ten sposób ostatni hołd, okazują szacunek? Choć ja akurat założyłem temat dzień wcześniej...

uahahaha

No niby tak, ale koniec końców każdy kolejny komentarz tonie głęboko wśród innych identycznych... I nie widzę większego sensu zasypywać kogoś kolejnymi komentarzami, bo i tak już ich dużo. Podobnie na Fejsie w komentarzach pod jakimś zabójstwem "straszna tragedia, młoda dziewczyna, blablabla" itd. Gdy czegoś jest przesadnie dużo, zaczyna to wtedy tracić na wartości i na siłę przebicia. Na Wykopie raz dodane znalezisko nie jest powtarzane przez innych userów. A jeśli ktoś doda takie samo, tyle że z innego linka, to moderacja oznacza je jako duplikat. Takie porównanie ty najlepiej pasuje :)

uahahaha

Kowalewski i jego tekst Ty stara ku*wo zmarnowałaś mi 20 lat życia najlepszy

Koneser_Kielce

A ja założyłem dzień wcześniej...

uahahaha

Pisanie podobnych tematów nie ma sensu bo później okazuje się że z 90 tematów 30 jest o tym że ktoś nie żyje. Jeden temat jest i dawać mu swoje komentarze a nie zakładać nowe skoro pod jednym można

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones