Kurt Sutter

7,8
1 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kurt Sutter

dlaczego kurka koleś ma 7.5 już za soa mowinien mieć 11dlaczego kurka koleś ma 7.5 już za soa mowinien mieć 11dlaczego kurka koleś ma 7.5 już za soa mowinien mieć 11dlaczego kurka koleś ma 7.5 już za soa mowinien mieć 11

caninae

zgadzam się z Tobą w 100% :P

caninae

odstaw towar

caninae

Kolo po prostu się jąka. To choroba jest więc nie jedzcie po nim :P:P:P

caninae

Ode mnie dycha - za reżyserię SoA i fenomenalną rolę Otto. Trudno zagrać takiego psychola.

Misza96

To musisz zobaczyć jak zagrał Margosa Deziriana :) To dopiero psychol.. A i całe The Shield polecam - wcześniejszy, a równie dobry (o ile nie lepszy!) serial Suttera.

bmwz5

Margos Dezirian z Shielda to był ten czarny charakter co miał fetysz na punkcie stóp? Taki koleś w długich włosach co.... będzie spoiler Shielda ... co później Vick kazał mu rzucić broń po czym go zastrzelił ? Bo ten serial oglądałem dawno temu. Jednak oglądam teraz SoA i wiem, że skądś znam tego kolesia co gra Otto i próbuję się doszukać skąd? :)

Pijany_Mistrz

Tak, to ok :)

caninae

Jestem z tobą w kwestii Kurt a. Kocham go za SoA.

caninae

kurka nie pozostaje mi nic innego jak sie z toba kurka zgodzic dodatkowo prosilbym o namiar do kurka.

caninae

Po finale 6 sezonu, sądzę że powinien mieć co najmniej 12,5 :D

caninae

Za ostatni sezon powinien mieć max 6...

siLk_2

czyli chyba mało symboliki z niego zrozumiałeś :) bo to największa miazga. nie mówiąc już o ilości ładunków emocjonalnych, które w tym sezonie się przewijają

prowned

Ładunek emocjonalny ma to do siebie, że może łatwo wybuchnąć...ostatnia scena z Jaxem na motorze to jedno z najgorszych zakończeń serialu jakie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones