Léa Seydoux

Léa Hélène Seydoux-Fornier de Clausonne

7,4
22 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Léa Seydoux

Myślicie, że ma szansę na taką karierę jak Marion Cotillard? Sądzę, że Hollywood stoi dla niej otworem!

kavinsky

Myślę, że jest do niej podobna ;D (fizycznie)

xxxoliksxxx

naprawdę? :) nigdy by mi to do głowy nie przyszło.

kavinsky

Mojej przyjaciółce przypomina też Mię Wasikowską i trochę się z nią zgadzam :)

xxxoliksxxx

yhm ma coś z niej, zdecydowanie, jest utalentowana i ma świetną urodę, przeciętne twarze już się upatrzyły, wiec czekam jak się rozwinie jej kariera
http://gabbiemarie.blogspot.com/

xxxoliksxxx

podobnie układają im się usta i mają trochę podobne oczy ;)

patrycja_sm

TAK, te oczy :)

kavinsky

tak sobie na nią patrzę i stwierdzam, że ona już powoli wkracza w okręg światowy :)

kavinsky

Myślę, że ma szansę na taką karierę jak Marion Cotillard. Sądzę, że Hollywood stoi dla niej otworem!

Sony_West

Zwłaszcza teraz, kiedy ma zostać nową dziewczyną Bonda.

kavinsky

Léa Seydoux ma wszelkie predyspozycje by zrobić w Stanach karierę jeszcze większą niż Marion Cotillard. Léa nie ma jeszcze 30-tki, a Cotillard do Hollywood trafiła dość późno (niebawem stuknie jej 40-tka i będzie o role coraz trudniej). Amerykańskie filmy Cotillard nie budzą we mnie zachwytu, ciągle lepsze role dostaje we Francji. Do tego Cotillard wytyka się słabe opanowanie języka angielskiego i nieumiejętność zgubienia akcentu przez co wielu ról po prostu nie może zagrać. Seydoux ma bardzo oryginalną urodę, a do tego jest bardzo odważną aktorką - nie boi się wyzwań zawodowych - przyjmuje kontrowersyjne i bardzo różnorodne role. Mam nadzieję że osiągnie sukces, ale przede wszystkim artystyczne spełnienie, bo ta aktorka to nie tylko piękna powłoka, ale i ciekawa osobowość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones