Léa Seydoux

Léa Hélène Seydoux-Fornier de Clausonne

7,4
22 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Léa Seydoux

Nie okazuje emocji. Zimna. I to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jak w przypadku np. Garbo.

Budziol

Obejrzyj "o północy w Paryżu". Zimna na jej twarzy choćby przez ćwierć sekundy nie zobaczysz. Nie wiem na jakiej podstawie nazywasz ją "zimną", ale nie możesz jej oceniać jednym/dwóch/trzech filmach jako takiej. Nie wszystko zależne od aktora, część od scenariusza, reżysera, producentów. Ja widziałem ja w 3 filmach i w żadnym bym jej nie określił jako zimnej i nie okazującej emocji.

Budziol

Powiem ze mam identyczne odczucia jak ty po obejzeniu jej w Spectre jako Bond girl

Budziol

mdła - bardzo, bez wyrazu - bardzo, rysy twarzy "rosyjskie" - bardzo. Absolutnie nie rozumiem jak została dziewczyną Bonda. To najbrzydsza jego kobieta - według mnie. Nieporozumienie.

k_nie

Zgadzam się w 100%, ani urody, ani talentu.

Budziol

W "Życiu Adeli" nie okazuje emocji? ;)

Emmist

Tu akurat dałabym wyjątek. Na moje usprawiedliwienie: temat założony w 2012, "Życie..." obejrzane kilka miesięcy temu.
Porównując jej wygląd i rolę z "Życia..." a np. "Mission Impossible", to mam dość mieszane uczucia - nie wiem, już czy jest ładna i zdolna, czy tylko nadal zimna.

Budziol

Moim zdaniem to wszystko zależy od roli. Nie widziałem Mission Impossible, ale skoro wywarła na Tobie takie odczucia, to taka była jej rola. Lea jest świetną aktorką i potrafi oddać emocje. Jedynie ma trochę taki wyniosły, chłodny wygląd i dlatego wielu ludzi tak ją odbiera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones