Lana Parrilla

Lana Maria Parilla

8,9
3 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lana Parrilla

Chyba się w niej zakochałem. Nie mam tu na myśli tylko jej wygląd, ale również sposób bycia, uśmiech, głos, mimika twarzy.... Wszystko, po prostu wszystko!

kicaj14

Jestem dziewczyną, ale muszę przyznać, że się z Tobą zgadzam :) Może nie jest według mnie najpiękniejsza pod Słońcem, ale jest w niej coś takiego, że po prostu nie mogę oderwać oczu :D Świetna jako zła królowa- moja ulubiona postać :D

kicaj14

Tez jestem dziewczyna i uwazam, ze to zajebista dupa :p oczu nie mooge oderwac :P

kicaj14

Dokładnie!! Lana odciąga moją uwage od innych postaci na ekranie :) Trzeba przyznać że ma to coś ;3

kicaj14

Podpisuję się pod tym (również jako kobieta). W "Once upon a time" po prostu przyćmiewa inne postacie. Wspaniała!

eveline_v

Rasowa Kobieta ;)

kicaj14

Cieszy mnie, że nie tylko ja dostrzegam jej niebanalną urodę. Co prawda jestem dziewczyną, ale potrafię docenić jej urodę, kobiecość, elegancję i styl. I co zauważyłam - pięknieje z wiekiem. Coś niesamowitego :) I ten sposób poruszania się, uśmiech... :)

kicaj14

Jestem dziewczyną, ale uważam to samo :D Lana jest cudowna :DD a jej rola Złej Królowej Reginy..świetna :D To własnie w tym serialu ją poznałam i pokochałam ;)) Moja ulubiona postać w OUAT :D

kicaj14

Absolutnie kobieca!!!! Przecudowna. Smak, gust... klasa sama w sobie!

kicaj14

Zgadzam się....Ona jest śliczna. Wszystko jest w niej super. A jej rola w OUAT Regina Mills/Evil Quenn Niesamowita. Ona do daje do serialu tego czegoś. To moja ulubiona postać od samego początku. Przyćmiewa tam wszystkich :D

kicaj14

Też uważam, że jest piękna, ale akurat tak się składa, że w OUAT jej nienawidzę. Bardziej utożsamiam się z dobrymi postaciami (chociaż Rumple jest wyjątkiem), a ona jest tak sukowata, że jak ją widzę to aż się we mnie gotuje :D Poza tym o grona ładnych z serialu, dodałabym Emilie de Ravin i Jamie Chung, też całkiem ładna, aaa i oczywiście Meghan Ory :D

Carmellia

czyli, jesli nienawidzisz aktorkę za rolę, to znaczy, że jej gra jest doskonała :)

bernadeta_mazur

Oj tu się muszę zgodzić. Jej gra aktorska jest świetna. Nie lubię jej postaci (chociaż w późniejszych sezonach przeszła metamorfozę i stała się dobra, przez co ją polubiłam). Postaci nie mogłam zdzierżyć, ale ją prywatnie lubię bardzo. Jest przesympatyczna, zabawna, piękna i do tego inteligentna :)

kicaj14

dlaczego nie zrobią śnieżki pełnometrażowej z nią jako Macochą? byłaby naprawdę fenomenem jest rzeczywiście piękna, ma w sobie ten przepraszam nie chcę żeby to źle zabrzmiało ale taki koci pazur który akurat w żadnej ekranizacji nie było, dotychczas myślałem że jeszcze Cherlize Theron jest świetna ale po "Łowcy i Królowej lodu" przekręcił mi się gust o 180 stopni.

kicaj14

W serialu "Once upon a time" poprostu kipi z niej seksapil. Nie mogę oderwać oczu od jej twarzy, mimiki: każda jej mina jest przepiękna, a dodając te przepiękne kreacje zarówno ze świata baśniowego jak i naszego: sex bomb! Swoją drogą jej ubrania są oszałamiające!! Gdzie można takie sukienki czy komplety kupić?! Jej figura jest stworzona do obcisłych kreacji. Inne postacie się chowają : Arielka, Elza, Bell pomimo swej urody stojąc obok Reginy nie mają szans, nie mają w sobie tego Czegoś!
Chciałabym przyćmiewać swą urodą młodsze koleżanki tak jak to robi ta cudowna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones