Lana Wachowski

Laurence Wachowski

7,5
3 329 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Lana Wachowski

moja tolerancja polega na tym że nic nikomu nie nakazuje, wręcz przeciwnie chciałbym pomóc w chorobie

scribe

Choroba? Taka terminologia zatwierdzona gdzie? W Instytucie Badań z Dupy?

HabubaHabubabidingdong

psychiczna, umysłu - jak komuś się wydaje że jest czajnikiem to go leczmy, jak facet myśli ze jest babą to go utwierdzamy w chorobie?

scribe

To nie odpowiada na moje pytanie, dodatkowo - beznadziejne porównanie. Ba, badania wskazują na to iż trans kobiety posiadają naturalnie "kobiecy" mózg. Struktura mózgu to nie choroba, ten "kobiecy" stan to stan poprawny, homeostazy.

HabubaHabubabidingdong

ale ja nie odpowiadam na żadne pytania. mózg jest normalny ale chory - trzeba leczyć - kobieta to kobieta a mężczyzna to mężczyzna. nie interesuje mnie słownictwo typu trans - to wymysl ostatnich 30-40 lat ale spokojnie historia sobie poradzi, jak nie europa to chiny wyprostuja wszelkie skrzywienia

scribe

To po co odpowiadasz na post z nimi?

Nie praw swej pseudonauki w którą tylko ty wierzysz, szerzenie dezinformacji nie jest git.

Ludzie trans pojawiali się w mitologiach już tysiące lat temu.

Co?

W skrócie - Bzdura na bzdurze

HabubaHabubabidingdong

Dodatkowo - "Kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna"
Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia, trans kobiety to kobiety, trans mężczyźni to mężczyźni

scribe

jak dobrze, że jesteś tylko pajacem z filmweba. Leczenie zostaw lekarzom. Sam pozostań przy wypisywaniu kretynizmów i wypowiadaniu się na tematy, o których nie masz bladego pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones