Lana Wachowski

Laurence Wachowski

7,5
3 333 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Lana Wachowski

Ejze! dlaczego tu widnieje imie Larry, przeciez zmienil plec i nazwal sie Larą :/

Marchef_w_butonierce

Chyba za dużo naczytałeś się Faktów i innych takich gównianych gazet.

olidudlatdeysok

Tak sie składa, że Larry rzeczywiscie jest transseksualny. Wyczytałem to w tygodniku WPROST (nie w Fakcie).

olidudlatdeysok

A ja mialem zajecia z teorii kultury i wykladowca rzucil wzmianke o tym ze jeden z braci Wachowskich (Larry) zmienil plec , wiec to chyba jednak nie jest wymysl gownianych gazet :)

AcidBoy

Być może Twój wykładowca też czyta gówniane gazety??

rafau

Zapewne jest tak jak mowisz ... ogolnie zajecia opieraja sie na sensacjach z 'faktu' , 'pudelka' i innych wartosciowych zrodel. A my nieswiadomi, pozniej przekazujemy te madrosci dalej.
Jeszcze jakies teorie ?

Marchef_w_butonierce

Shortly after the release of Matrix Reloaded, Larry Wachowski began to make small public appearances dressed as a woman and going by Lana Wachowski. [2] In his column, published May 30, 2003, David Poland said "Every indication I have says that Larry Wachowski is now in the process of changing his sex. Dressing in public like a woman, taking female hormones and yes, having a sex change operation."[3][4] However, since then many sources have called this into question stating that he is merely a cross dresser and not a transsexual[1].

In March 2006, the San Francisco Chronicle reported in an article on transgender people, that Larry Wachowski "has changed his sex and is now living as Lana Wachowski". [5]

wikipedia.org

Szpaclaf

trzeba umieć czytać do końca:

However, in a 2007 interview Joel Silver, the producer of numerous Wachowski films, stated that the rumors concerning Larry's sex change were "all untrue," further explaining, "they just don’t do interviews, so people make things up." Similar statements were made by crew members working on the upcoming Speed Racer film, with one employee pointing out, "on the call sheets, it still says Larry." [7]

pod [7] jest to: http://www.foxnews.com/story/0,2933,295909,00.html

pozdrawiam:)

Marchef_w_butonierce

podono tak teraz wygląda http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://growabrain.typepad.com/growabrain/i mages/larry_wachowski.gif&imgrefurl=http://growabrain.typepad.com/growabrain/200 6/01/larry_wachowski.html&h=222&w=148&sz=26&tbnid=ZVhp_u086XcL7M:&tbnh=107&tbnw= 71&prev=/images%3Fq%3Dlarry%2Bwachowski%26um%3D1&start=3&sa=X&oi=images&ct=image &cd=3

Gorgor

Eeeeeee.... również no comment.
P.S. Jednak tak jakby... podobny trochę do swojej wcześniejszej płci więc może to on (?)

Marchef_w_butonierce

no comments...


[już nie za krótki!!!!!!!!]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MegaTM

Mega, to nie jest śmieszne, więc nie wiem po co to hehe na końcu :P

Larry zmieniał płeć od dawna. Sam byłem zdziwiony, ale w sumie, to nie jego wina, że już taki się urodził i nie 'odwaliło mu' jak tu niektórzy piszą, bo gość zmienia płeć od 10 lat, tego nie robi się z dnia na dzień. Niektórzy już powinni się nauczyć, że ludzie są różni i facet noszący damskie ciuszki nie zawsze dziwakiem i zbokiem być musi.

Albertino

"ale w sumie, to nie jego wina, że już taki się urodził"

Człowiek się taki nie rodzi. Każdy nabywa doświadczeń podczas wczesnych lat dzieciństwa, w szczególności chodzi o rozwój seksualności. to co larry robi to choroba psychiczna, ktoś mu musiał ostro skrzywić banie. stwierdzenie, że się taki urodził nie ma podstaw.

tyler_4

Widzę, że nie jesteś na bieżąco, bo ta Lana to był jakiś rodzaj joke'a i wcale Larry płci nie zmienił i się wszystkie zagraniczne serwisy teraz wycofują z tego.

Albertino

hehe xD ale dosc dobrze rozleklamowana plotka... i teo foty? no cóż.. zobaczymy :D ja jednak wole Larry'ego

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Leon_B_Fink

Idźże prymitywie wracaj do swojej piaskownicy, bo widzę, że w swojej ograniczoności jesteś taki tępy, że nie widzisz wyraźnej różnicy pomiędzy 'pedałem', a zboczeńcem. Wszystkie wojny miały miejsce przez półinteligentów takich, jak ty. Widzę, że nie jesteś lepszy od Hitlera - od też uważał, że Żydów trzeba tępić, bo są inni.

Albertino

I może zamiast prowadzić filozoficzne dysputy z tym Tylerem, to byś przeczytał jakąś mądrą ksiażkę, a dowiedziałbyś się, że na homoseksualizm nie wpływają doświadczenia nabyte w młodości, a geny, z którymi się człowiek rodzi. Więc może idąc twoim tokiem myślenia zabijajmy wszystkich pedałów i głupie lesby zaraz po urodzeniu. Pozbawimy świata wszystkich zboków...

Albertino

mozesz sie tak dalej usprawiedliwiać, widzisz w mojej wypowiedzi nie było żadnej agresji, twój poziom pokazałeś sam i nie mam zamiaru się do niego zniżać, bo jestem pokojowo nastawiony do wszystkich, a tym biednym ludziom pozostaje tylko serdecznie współczuć, nie twierdz ze to ich wina, ale to jednak spory odchył od normy i nie powinien być to powód do dumy a tak to wygląda



pozdrawiam i każdy ma prawo do własnych poglądów panie genetyku

Leon_B_Fink

homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną inteligentny człowieku !! tobie by sie taka pomoc przydała za to co piszesz

damiessi

ej a może dojdziemy do punktu zwrotnego i wyciągniemy wniosek że Heteroseksualizm jest chorobą ;p ?

sensual

Zacznijmy od tego,że życie jest chorobą.I to śmiertelną.

użytkownik usunięty
Ready2

i w dodatku przenoszoną droga płciową… mnie to nie przeszkadza czy jest kobietą czy nie. Ja patrzę na dokonania filmowe - to nie pudelek. Lubię Zabójców, mogę zobaczyć Matrixa ale nic innego od tych ludzi mi nie pasuje. Jak na mnie mogą nic nie robić i też będę zadowolony. Jesli płeć tego człowieka wpłynie bezposrednio na jego twórczość (pozytywnie albo negatywnie) to sie wypowiem ale do tego nigdy nie dojdzie. A tak poza tym całkowicie prywatnie mysle ze gosc sobie z tego jaja robi i smieje sie z tych pismakow co opisuja takie gó...a.

użytkownik usunięty

i wszystkich którzy potem sieja zamęt dalej... kogo to powinno interesować? NIKOGO i nikt nie ma prawa tego komentować a juz na pewno nie powinno sie tego robić na forum FilmWebu bo nie od tego jest ten portal. Jak ktoś jest mało sprytny to niech sie karmi Faktem i innymi badziewiami. ale proszę o to żeby nie rozsiewać wszędzie gdzie sie da tych śmieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones