Laramie Eppler

7,5
144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laramie Eppler

Kto oglądał "Drzewo życia" ten wie. O ile dobrego chłopaka odszukałem.

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Angelina+Jolie+Laramie+Eppler+Premiere+Fox+7B aAqJDWD-Ll.jpg

BUNCH

Tak!!! Nawet zastanawiałam się, czy to nie syn:)))

adela777

Bardzo mi miło, że się ze mną zgadzasz, Adelo :)

BUNCH

Wczoraj obejrzałem Drzewo życia i rzeczywiście niesamowite podobieństwo.

witek7777

ma taki przejmujacy, anielski usmieszek, zwlaszcza pod koniec filmu :)

witek7777

Jak widzę, podstrona ruszyła i nawet ktoś dodał zdjęcia.
Nie tylko wg mnie jest podobny do Brada, dlatego też Was tu przywiało.

BUNCH

Jejku, wydawało mi się, że to takie małe chłopaczki wszystko, a to proszę - duże towarzycho. A tak swoją drogą - będą z niego ludzie, całkiem fajnie zagrał w "Drzewie Życia".

JestemPolekxD

Łaaa .. ja też myślałam że to takie małe dzieci są .. a tu na zdjęciu kompletnie inaczej się prezentują. A role to niezłą miał , nie powiem.

użytkownik usunięty
BUNCH

nooo! też bym obstawiała, że to latorośl Pitta :D
poza tym dobrze chłopak gra :)

Ma coś niesamowitego w swoim spojrzeniu... Taki spokój. Sama twarz bez słów mówi, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE

BUNCH

to ja się dołączę, zgadzając się z przedmówcami.
bardzo podobny!

BUNCH

Owszem, też specjalnie po to tu weszłam, żeby jeszcze raz ocenić to podobieństwo. Pitt też ma w sobie takie ciepło, szczególnie jak sie uśmiecha to to widać. :)

donikka

bardzo podobny ... też się myślałem, że to synek Brada.

użytkownik usunięty
BUNCH

nawet prawdziwe dzieci Pitta (szczególnie te ciemnoskóre) nie są tak podobne do niego jak ten chłopak - przypadek...

BUNCH

Pomijając, że chłopiec nijak nie jest podobny to Brad Pitt wyglądał w dzieciństwie zupełnie inaczej. Krążą w necie jego zdjęcia z dzieciństwa i uderza w nich, że był po prostu pucołowatym, brzydkim dzieckiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones