Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

tak czytajac te slowa krytyki zastanawiam sie kogo chcecie widziec w obrazie Lyncha? wychodzi na to ze Jessice Albe ,vanessa hudgens ,megan fox czy inne piekne pseudo-aktorki ?
obejrzalam wczoraj dzikosc serca i stwierdzam ze kino lyncha to kino nieprzecietne.......pani Dern zrobila tam swietna kreacje ...100 provcent pasowala do klimatu....baaa jej uroda to uroda dla nieprzecietnych smakoszy i koneserow...
ma bardzo specyficzny typ urody....
aktor ma byc charakterystyczny a nie malowana plastikowa bąbka
Nynch wiedzial co robi

Persefona87

Jest genialna !!!
Właśnie obejrzałem "Inland Empire" i po prostu Laura Dern po raz kolejny potwierdza swoją klasę. Aktorka dużego formatu i obdarzona talentem.
Ta kobieta wie co i jak robić przed kamerą i robi to wspaniale !

tomash74

Za "Inland empire" należą się jej wszelkie laury , ogółem laury dla Laury . Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Ona tą kreacją rozwaliła system.

Persefona87

Chyba masz jakieś problemy autorko tematu. Juz poraz kolejny krytykujesz piękne kobiety. Jessica Alba nie jest pseudo aktorką. To smutne, że zazdrościsz tym kobietom ciała i urody. Nie oszukuj się, leczysz tu kompleksy. Smutne.

Dziewczynka_bez_zapalek

taaa alba laureatka 4 oscarow wielka aktorka na miare katherine hepbur :-)
krytyka kunsztu aktorskiego albo jego braku to oznaka zazdrosci wygladu?
mylisz tematy... nie wiem co robisz wogole na tej stronie

btw ja osobiscie spokojnie moge wrzucic tu swoje zdjecie w bikini...


PS widze ze moja riposta o zwierzaczkach bardzo cie zakula hehe
smialo komentuj nadal moje wypowiedzi ...baw sie dobrze :))))

Persefona87

Riposta? Ale przepraszam, że co? Bo nie bardzo rozumiem...
Co do 'dalszego, śmiałego komentowania twoich wypowiedzi' to z przyjemnością. Muszę tylko wiedzieć o co ci chodzi. I nie próbuj na mnie sztuczek, że nie odpiszę, bo ty słabo zaargumentujesz, z przyjemnością z tobą podyskutuję. Kto wie, może przy bliższym poznaniu strzelę ci również swoją zacną piąchą? :))

Dziewczynka_bez_zapalek

Poziom "dyskusji" sięgnął dna.
Skąd się tacy ludzie jak Dziewczynka_bez_zapalek biorą?

Dziewczynka_bez_zapalek

nie no nie oszukujmy sie ale J.Alba juz pomijajac jej kiczowatą urode kompletnie nie dorasta L.Dern do pięt.
Dzikość Serca i Blue Velvet to od zawsze moje ulubione filmy Lyncha ,a Dern wymiata ...

ps.tez nie mam kompleksów ,a moje zdjecia w bikini są w katalogach :)

Dziewczynka_bez_zapalek

Alba jest pseudo aktorką. Ona nawet nigdy nie grała, tylko wyglądała. Przez chwilę ze względu na urodę była w czołówce i obsadzano ją w filmach rozrywkowych. A gdy po kilku latach pojawiły się nowe, młodsze gwiazdki, najnormalniej w świecie poszła w odstawkę. Próbuje swoich sił w kinie niezależnym ale z marnym skutkiem. Czasem zagra jakiś ogon. Nie nadaje się do ambitnych ról. Nie ma ani talentu ani charyzmy. Jest nijaka ! I nie chodzi tu o brak odpowiednich ról. Ba, miała nawet kilka okazji do wykazania się ale za każdym razem lekko mówiąc nie wychodziło.

Dziewczynka_bez_zapalek

Nie porównuj Alby do Dern .

Persefona87

Aktorki, które wymieniasz kojarzę z twarzy że się tak wyrażę natomiast żadnej z Pań nie bylo jak dotąd w obsadzie ogladanych przeze mnie filmów, także ich gry aktorskiej oceniać nie mogę; jesli chodzi o ocenę wizualną owszem są atrakcyjne, zadbane i kobiece ale jak dla mnie za mało charakterystyczne, mdłe jednym słowem. Kwestia gustu pewnie:)
A odpowiadając na Twoje pytanie w temacie, uważam że Lynch ma swietne wyczucie do obsadzania ról aktorami, którzy mają niebanalne twarze ( i są dobrymi aktorami rzecz jasna:). Laura Dern jest tu swietnym przykładem; ma orginalną urodę ( zaryzykowałabym stwierdzenie że niehollywodzką). Jak dotąd widziałam ją w trzech filmach i uważam że swietnie wczuła się w rolę grzecznej licealistki z przedmiescia w Blue Velvet; zupelnie inną rolę miała w Dzikosci serca i też sobie dobrze poradziła, że nie wspomnę o Inland Empire:)). Wyborne ''lynchowskie"twarze to też a może przede wszystkim Sheryl Lee ( tajemnicza Laura Palmer i grzeczna Maddy :), Heather Graham ( eteryczna Annie), Isabella Rosselini, Laura Harring, Naomi Watts...ale przede wszystkim Kyle Mc.Lahlan:))

Persefona87

Laura Dern jest świetna. Mało kto mógłby zagrać w filmach Lyncha lepiej (szczególnie w "Inland Empire")

michi468

W Dzikosci serca wyglądałą kusząco, w Inland empire była już po 40tce, wygląd nie ten ale przyznam się że pomimo wieku jest naprawdę piekną kobietą

Persefona87

Ja także w pełni się zgadzam z założycielką wątku.
L. Dern zupełnie nie jest kobietą w moim typie, cenię ją jednak za jej kreacje u Lyncha. Poza filmami Lyncha widziałem ją jeszcze bodajże w dwu innych filmach i tam już tak nie zachwycała, chociaż cały czas trzymała wysoką formę.
Natomiast w dziełach Davida wypadła rewelacyjnie. Doskonale pasuje do owego zakręconego lynchowskiego klimatu, a w Inland Empire była po prostu niesamowita.

P.S.
To co ludzie wypisują tutaj na temat urody i aktorstwa L. Dern jest naprawdę na żenującym poziomie.

Persefona87

Ja widze tylko Laure Dern . W " dzikosci serca " byla zaje....ta . A w " inland empire " stworzyla role zycia ktora byla mega wymagającą rolą i malo ktora aktorka by jej podolala . Do tego " Historia Rose " " Wild" "Iluminacja" " Big little lie " " M.T " . Nie ma w dorobku roli ktorą by spie...ła .

Persefona87

Za role w filmie "dzikość serca " ona i jej matka winny dostać oscara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones