Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

... powinna byc w pierwszej setce zajmuję jakieś podłe miejsce na którym mogłaby sie plasowac
Paris Hilton albo Anderson a nie tak wybitna aktorka która jak już w czyms gra to ma to rece i nogi .

maciekb80

Cóz zrobic...

maciekb80

niestety takie czasy. tu często liczy się cyc, dupa i chamskie wychowanie

kryslav

no cyc i tyłek to Pani Laura niewątpliwie miała w "dzikości serca " w ogóle sylwetka idealna

maciekb80

oj dobrze wiesz, co miałem na myśli. chodziło mi o paradowanie z cyckami i dupami "na pierwszym planie", a dopiero hen hen hen daleko z tyłu aktorstwo.
a w Dzikości serca fajnie zagrała, to ogólnie świetny film

kryslav

wiem , wiem ;)

maciekb80

Cieszy tegoroczna nominacja do Oscara ! :) Przez ostatnie kilka lat Dern ma bardzo dobrą passę. Oby tak dalej !

MikeyS

w "Wild" jest rewelacyjna, moim zdaniem nawet lepsza niż grająca pierwszoplanową rolę Witherspoon. Oscar byłby tu jak najbardziej zasłużony, czego Laurze gorąco życzę :)

nomiko

"dzikość serca" i "Inland empire" to role za które powinna dostac oscara w przedbiegach a nawet głupich nominacji do globów się nie doczekała .

maciekb80

cóż, nie od dziś wiemy, że ładnie wyglądające i głośne nagrody to często pic na wodę i trafiają nie tam, gdzie powinny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones