Lauren Cohan

Lauren Storholm

7,9
8 352 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Cohan

Oglądałem kilka filmów i najbardziej podobała mi się w The Boy gdzie pokazała że nie jest tylko aktorką od piękna ale i dała radę przekonać widza że z niej może być kiedyś materiał na królową horrorów..W swoim dorobku może nie ma jakiej roli która by była jakąś bombą jednak zawsze jak pojawia się choć w małej roli to nie sposób jej nie zauważyć.Powinna dostawać więcej negatywnych ról lub twardych żylet.

Koneser_Kielce

Oglądałem z Lauren wszystko co można było obejrzeć, a mimo to ciężko mi cokolwiek powiedzieć o jej aktorstwie. Kobieta ma 36 lat (wczoraj miała urodziny btw) a pierwszoplanową rolę dostała dopiero w The Boy, gdzie imo zagrała całkiem przyzwoicie. A poza tym? W TWD schowana w cieniu (przyznaję jednak, że w ostatnich sezonach poświęcono jej więcej uwagi, co zresztą nie powinno dziwić biorąc pod uwagę jej staż w serialu), ponadto pomniejsze role w takich serialach jak Chuck, Pamiętniki Wampirów czy Supernatural, w których ograniczyła swój występ do paru epizodów.

Najlepiej wypadała w rolach twardych, zimnych babeczek z charakterem i w tychże klimatach widziałbym ją w przyszłości.

snowxn

Racja ale moja ulubiona rola to w The boy

Koneser_Kielce

Cieszy mnie, że w końcu doczekała się czegoś "swojego" i możemy obserwować jej grę niemal przez cały film.

snowxn

Dziś stuknęła jej 40 wiec jej fani powinni wypić za nią

snowxn

Teraz jest już po 40 a wygląda lepiej niż w Wiecznym studencie 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones