Lauren Cohan

Lauren Storholm

7,9
8 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Cohan

Już w października będziemy mogli podziwiać Lauren w nowym serialu. Dobra wiadomość jest taka że Maggie, którą gra nie umiera w komiksie (więc nareszcie Lauren będzie w serialu dłużej niż jeden sezon :) ), a zła że na cele serialu Cohan się trochę... zmieniła. http://www.youtube.com/watch?v=1OZ0mu8Ey6A 4:18 min.

SuperWho

A jak dla mnie nadal jest seksowna mimo braku tego całego seksapilu seksownych ciuszków itp. Ona po prostu ma to coś w sobie a w serialu TWD wygląda naprawdę super mimo ściętych włosów i farmerskich ubrań:)

buchan

W sumie masz rację, ale mnie i tak bardziej przypadła do gustu Bela z Supernatural. Tam miała fajny charakter, wygląd i wszystko inne...
Ale i tak jej uśmiech uzależnia :).

buchan

Popieram. W TWD wyszła świetnie.

buchan

Jak dla mnie,to o wiele lepiej jest jej w krótkich włosach (tak jak w TWD) niż w długich ;)

SuperWho

No w sumie fajnie , szkoda, że jako Bella z Supernatural nie pograła dłużej bo była bardzo ciekawą postacią.... przy okazji a wiesz może jak tam z Daryl'em? Uwielbiam Normana Reedus'a w tej roli i chciałabym wiedzieć jak długo będzie w serialu.... nie ginie zaraz, prawda...? :)

Memorial_address

Sorry, że tak późno, ale na stronie w której znalazłem informację o Maggie, nie ma wzmianki o komiksowej wersji Deryl'a. Jest tylko wersja z serialu http://walkingdead.wikia.com/wiki/Daryl_Dixon, ale ona nie mówi nam niczego czego byśmy już nie wiedzieli.
Z resztą nie ma się co tym kierować, ponieważ np. w komiksie mała Sophia jeszcze żyję, a w serialu już nie. Dla jasności nie czytałem komiksu, wszelkie informacje są z internetu ;P

SuperWho

Tu jest działający link - http://walkingdead.wikia.com/wiki/Daryl_Dixon . Przy tamtym przypadkiem postawiłem przecinek i nie działa ;P.

SuperWho

Heh spoko wszystko jest możliwe :D Mam nadzieję, że będzie jeszcze długo żył w serialu :)

Memorial_address

Uwielbiam jej postać z serialu, bardzo ładnie wygląda.

Hadrian33

W każdym filmie jakim grała czarowała urodą, pare x w filmie widziałem ją z "dekoltem" i niektórzy moga powiedziec, że to jej poprawią urodę, "sexy ciuszki" ale jednak... w Walking Dead jako córka farmera wygląda równie sexownie jak w innych filmach mimo tych ciuchów...
To jest kobieta, która może wejść w worek po ziemniakach a i tak jej uroda będzie powalać :)
Pozdrówka

p.s
Co do serialu, jestem przy 5odcinku 2sezonie - baardzo udany serial wg. Mnie, wciąga, ciekawi, jest dreszczyk, aktorzy grają b.dobrze (Co prawda nie wszyscy) Np. bardzo irytowała mnie zwłaszcza w 1 sezonie "Andrea"
w 2trochę lepiej, ale nadal jakoś jej aktorstwa w tym filmie nie trawie..

guli_radom

"To jest kobieta, która może wejść w worek po ziemniakach a i tak jej uroda będzie powalać :) "
Święta prawda, w sumie to w TWD jej rola mi się chyba najbardziej podoba.
A co do serialu, zacząłem oglądać w sumie z nudów bo Dr Who się zezon skończył, podobnie jak Supernatural, Misfits, że nie wspomnę o Fringe, który się całkiem skończył, ale do rzeczy. Obejrzałem 3 serie w 4 dni, jest to mój absolutny rekord, serial zrobiony jest genialnie, ukazanie "szwędaczy" także, owszem - flaki czasem latają, ale jest to zrobione z umiarem, co mi się osobiście podoba.
Czekam na następną serie i mam nadzieje, że nie skończy się na następnej. Mam też cichą nadzieję, że nie pozbędą się Maggie :)

SuperWho

A ja jej nie lubię w TWD jest puszczalska,czego bardzo nie lubię

silje90

bo jest z Glennem? Fajne bycie puszczalską.

eikoo

a kto normalny bzyka się z chińczykiem?

buldok_

Koreańczykiem :)

blackalie

"Whatever." :>

buldok_

W obliczu zombie apokalipsy? :D

rascal0pl

Miała wybór, ale Glenn był najłatwiejszą zdobyczą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones