Lauren GrahamI

Lauren Helen Graham

7,6
4 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Graham

Mam dobrą wiadomość dla fanów Gilmorek Amy Palladino stwierdziła otatnio, że nie spodobalo jej sie zakończenie 7 serii srialu,bo pozostawia zbyt wiele niedopowiedzeń i nie może stwierdzić jak według niej powinno wyglądać idealne zakończenie, bo bierze pod uwagę nakręcenie filmu kończącego wątki. Źrodło tutaj: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7261364,Koniec_serialu_Kochane_klopoty _mogl_byc_zupelnie_inny_.html Ja z chęcią ponownie zoabaczyłabym Lauren w roli Lorelai a wy?

użytkownik usunięty
Kasiostefanek

Ja też...;D
Było by świetnie gdyby nakręcili film...
Fajnie by było gdyby wznowili emisję "GG" na tvn7...;-)

I chyba wznowią ;) 9 lutego na forum tvn7, pojawiła się odpowiedź stacji, że planują już wkrótce wznowić emisje GG. Niestety, nie mam jeszcze adnych dokładniejszych informacji ;)

Kasiostefanek

ja slyszalam dwie inf na ten temat:
jedna ze aktorki nie sa zainteresowane tym projektem, zwlaszcza Alexis
a druga ze ponoc w filmie Rory ma byc w ciazy(!)

użytkownik usunięty
gemma_92

Ciekawa jestem z kim by była w ciąży...?
I kto by reżyserował..?

użytkownik usunięty

"Kochane kłopoty" wracają na antenę TVN7 ---> http://www.tvn7.pl/news/2873/view ;-)
Jestem ciekawa o jakiej porze i od której serii...
Mam nadzieję, że od początku. Szkoda, że nie w soboty będzie lecieć;/
O nowych wiadomościach będę informować...;-)

oj poszłabym do kina :D

użytkownik usunięty
sara137_2

21 kwietnia, środa, godz. 17:05 zaczyna się emisja "Kochanych kłopotów".
Tylko nie wiem, od którego sezonu...;p

Z tego co pisze na telemagazyn to od pierwszego ;)

Niedawno się zaczęło i raczej to nie jest pierwsza seria, bo to odcinek jak się zaręczyli z Lukiem...

Kasiostefanek

I co z tym filmem?? Będzie czy nie?? Każdy mówi co innego:{ mogliby nakręcić - fajnie by było. A ciąża Rory - tylko z Jessem:]

sylwiab3

Niedawno oglądałam wywiad z Lauren Graham i mówiła że powstanie filmu to na razie tylko plotki że nie ma informacji oficjalnej od Amy Sherman-Palladino ale powiedziała też że chętnie wystąpiła by w filmie bo według niej zakończenie serialu było niejasne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones