Lauri Pedaja

8,0
152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauri Pedaja

...

użytkownik usunięty

No ej, czemu ma taką niską ocenę? Rozumiem, że nie darzycie sympatią Andersa, ale sam aktor zagrał jego rolę świetnie (tak samo zresztą jak reszta aktorów).

Fakt, naszczekał się chłoptaś.

netta

Nazwisko to on ma udane :)


dobry młody jest nie ma co, zagrał naprawde nieźle, trzeba było go znienawidzić xD

voney

moim zdaniem jest sexiiiiiiiiiiiiiiiii .....

użytkownik usunięty

Tak prawda. Taki w ludziach gniew wyzwolić. Wiecie, jakie mam wrażenie? Że paradoksalnie, niska ocena to wyraz uznania dla jego aktorstwa.
Bo faktycznie, chyba ludzie dali(podkreslam, tylko chyba) tak niskie oceny z pwodu postaci odegranej w "naszej klasie". A skoro tak, to musiał zagrać faktycznie, fenomenalnie, żeby go tak znienawidzić.

Zagrał fenomenalnie, to prawda.

mi się go szkoda zrobiło w tym filmie(jak go zabijali), chociaż był przecież czarnym charakterem.

zagrał swoją role zajebiście, mam nadzieje na więcej filmów z nim w obsadzie

mega przystojny,aż mi sie zrobiło żal,że zginął...

kat1o

Przystojny bardzo, to się zgodzę;)
Jednak ja (przyznaję ze wstydem) oglądając "Naszą klasę" bym się raczej zmartwiła, gdyby Anders umknął sprawiedliwości...
Szkoda tak na marginesie, że ludzie występujący w tym filmie zagrali tak jakby jednorazowo...
Znacznie lepsi aktorzy od tych popularniejszych i w filmach chętnie obsadzanych.

WhiteDemon

Czemu ze wstydem? Pragnienie sprawiedliwości to nie wstyd, co z tego że wymierzonej samowolnie.

No dokładnie, co tak nisko?
Przecież tak genialnie zagrał w "Klass", że chociaż wiadomo iż to tylko aktor a jego Anders to tylko rola - to jednak jakby się go spotkało...
Hm, myślę że nie tylko ja miałabym ochotę mu w pyszczek przypie..ićXD

WhiteDemon

Właśnie dlatego tak nisko bo każdy utożsamia go z Andersem , według mnie rewelacyjnie wczuł sie w te rolę zagrał niesamowicie naturalnie,ale to tylko moje zdanie ;-)

Bo zagrał w jednym filmie?

Poza tym wszystkim to żaden z niego aktor (w kwestii wykształcenia - jak zresztą większość występujących w "Klasie") ;) z tego co mi wiadomo Pedaja jest fryzjerem.
Na inne filmy więc RACZEJ nie ma co liczyć, no ale "nigdy nie mów nigdy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones