Lauryn Hill

Lauryn Noelle Hill

7,4
203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauryn Hill

czy ktoś może wie skąd pochodzi lauryn ???

wtc3

z New Jersey ;)

wtc3

dokładnie South Orange to jest dzielnica New York-u w stanie New Jersey :)

wtc3

sorry moze nie dzielnica a gmina York-u

despero83

A ja mam pytanie nie związane z tym tematem..........Dla czego The Fugees się rozpadło? Skoro płyta The Score to był hicior z 18 milionami sprzedanych krążków?

Kocham ten zespół. Poznałam go dzięki kanałowi VH1, najpierw zobaczyłam na nim kawałek "Ready or not" a później "Killing me softly". Pokochałam ich, później poszperałam w necie i poznałam "Vocab", "Neappy Heads", "Fu gee la". I kawałki są zaj*biste. Jak to możliwe, że zespół, który robił takie dobre utwory się rozpadł?

christinearron

No właśnie wszystko fajnie a tu nagle rozpad wielu fanów dręczyło to pytanie,no więc rzekomym powodem miał być romans Wycklef Jeana z Lauryn za ten romans mial do Jeana pretensje Pras, jak chcesz wiedzieć więcej na ten temat i ogółem o zespole proponuje Ci przeczytać autobiografie Wyclef Jana tam opisuje i przyznaje się,że jest odpowiedzialny za rozpad zespołu.Pozdrawiam

christinearron

No i chyba jest problem bo patrzyłem i chyba u nas nie wydali tej książki :( tak na marginesie to Wyckle Jean nagrał kawałek z Tatianą Okupnik nawet nawet.

despero83

Dobra nie chce mi się:P Powiedz w prost co napisał Wyclef? Dla czego uważa, że to jego wina?

christinearron

Nie wiem nie czytałem tej książki mniej więcej napisałem Ci o co chodziło.

despero83

Aha.

Szkoda tak dobrego zespołu. Najsmutniejsza jest dla mnie piosenka "Killing me softly". Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z ich rozpadem.

despero83

Jednak potwierdziło się. Powodem rozpadu Fugees był romans Wyclefa z Lauryn.

Trafiłam na to w necie :

http://www.rapfundament.pl/1857/wyclef-wini-siebie-za-rozpad-fugees/

http://www.popkiller.pl/2012-12-29,wyclef-jean-zdradza-powody-rozpadu-the-fugees

wtc3

Z Grenlandii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones