Lea DeLaria

7,8
1 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lea DeLaria

Nie rozumiem jednego czemu pani Lea jest homo? Gdy zobaczyłem jej zdjęcie w necie, wyglądała jak taka typowa ostra (bez urazy) baba, która rzuca o podłogę jakimiś pupilkami, którzy chcą się jej podlizać, a ma męża. Naprawdę dziwię się tej pani że jest lesbijką. Coś nie mogę w to uwierzyć, że żaden uczciwy chłopak jej nie chciał. Ostatnio gdzieś słyszałem że zerwała ze swoją dziewczyną. Bez urazy, ale to dobrze: ma podkładać głosu w końcu w moich ukochanych Autach. Skoro więc zerwała ze swoją dziewczyną, mogła by sobie znaleźć jakiegoś chłopa.

Andrzejcoolziomek

Może to już ten czas poczytać, coś się dowiedzieć o homoseksualizmie? W internecie na pewno znajdziesz jak to działa.

bigodinho

Wiem jak to działa i wiem, że są osoby, które z tego wyszły.

Andrzejcoolziomek

Nie, nie ma. Są co najwyżej osoby biseksualne, które wyparły się części samych siebie. Co jest smutne.

Andrzejcoolziomek

Powiedz, że to żart. XDDDDDDDDD

MeganCM

S wiesz może kim była Olive?

Andrzejcoolziomek

Co? Nie mam pytań.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MatM95

Chodziło mi po prostu, że poglądy tej pani mnie dobijają i miałem nadzieję, że właśnie trochę się zmieni.

Andrzejcoolziomek

Lecz się homofobie.

Tekashikika

Nawzajem lewaczko.

Andrzejcoolziomek

Nie jestem lewaczką. :)

Tekashikika

No to kim?

Tekashikika

No chyba, że napisałaś to tak dla żartu to ok.

Andrzejcoolziomek

Homoseksualizm jest stały. Jeśli jest się lesbijką to będzie się nią na zawsze. Inaczej to wygląda w przypadku bi- albo panseksualnych. Wtedy może się zdarzyć raz kobieta, raz mężczyzna - i to jest to cudowne "uzdrowienie".

Andrzejcoolziomek

Taka się urodziła. Nie znajdzie sobie faceta, dlatego że Ty tak chcesz. Mężczyźni jej nie pociągają i tyle.

Andrzejcoolziomek

Błagam, niech to będzie żart z twojej strony bo jeśli nie to ten kraj faktycznie schodzi na psy i homofobów.... Jest mi wstyd za takich jak ty....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones