Lee MarvinI

Lamont Waltman Marvin Jr

8,3
4 848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Marvin

...

użytkownik usunięty

Wszyscy podziwiają tego pana za jego role twardzieli z filmów z lat 60. Może jestem przekorna, ale ten jego wizerunek mnie nie powala, choć przyznaję, że grał te postaci bardzo dobrze. Ja Marvina cenię bardzo za drugoplanową rolę w filmie "W cieniu deszczowego drzewa". Zupełnie dla niego nietypowa, ale naprawdę zachodzi w pamięć.

witam
napisalas:
Wszyscy podziwiają tego pana za jego role twardzieli z filmów z lat 60. Może jestem przekorna, ale ten jego wizerunek mnie nie powala, choć przyznaję, że grał te postaci bardzo dobrze. Ja Marvina cenię bardzo za drugoplanową rolę w filmie "W cieniu deszczowego drzewa". Zupełnie dla niego nietypowa, ale naprawdę zachodzi w pamięć.
ale przecież on zagrał tam wiejskiego zawadiakę pijaka który najszybciej biegal i najwiecej pil a potem " z długą brodą" walczył do ostaniego tchu. Ten film jes wart obejrzenia tylko dlatego by zobaczyć jak zaczynał PAN Lee Marvin PAN

Dla mnie Lee Marvin to młodość z filmami wojennymi i tak go najlepiej zapamiętałem.

Porcupine_Man

zwłaszcza tych oldschoolowych filmach o II wojnie z lat 60!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones