Lee Pace

Lee Grinner Pace

8,0
20 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Pace

Nagle w top 100 pojawiła się cała świta z Hobbita, jakby był to najwybitniejszy film z najznamienitszą obsadą wszech czasów. Chociażby takiemu Tadeuszowi Łomnickiemu to nawet butów by czyścić nie mogli bo za ciency są, ranking popularności niestety, w dodatki ludzi z miernym gustem.

u1pawel

ooo.. trafiliśmy na ludka z wyśmienitym gustem ...

sweetgirl_fw

Na tyle dobrym żeby nie uznać Hobbita za arcydzieło, to nudna jak flaki dłużyzna.

u1pawel

zazdrość przemawia przez ciebie, Hobbit jest wspaniała baśnią i dla mnie to jest nawet zbyt krótki

sweetgirl_fw

Hobbit jest wspaniałą książką dla dzieci, którą czytałem dawno temu i cenię do tej pory, tak jak całą resztę dzieł Tolkiena, które również przeczytałem, jednak w porównaniu z LOTR wypada wyjątkowo mizernie, ciągnąc się niemiłosiernie, a uwierz że potrafię wytrzymać nawet 5 czy 7 godzinne filmy, tak tutaj było wyjątkowo ciężko. Przy Władcy Pierścieni z przyjemnością sięgnąłem po wersje reżyserskie, tutaj się nie odważę.

u1pawel

no to wiele tracisz, bo są po prostu genialne

u1pawel

O Lee walcze jak lwica. Ogladales inne filmy poza Hobbitem z jego udzialem? Bo ja tak i doceniam go za nie. Widocznie nke tylko ja skoro ma tak wysokie notowania

ekapuscinska

Wysokie notowania ma dzięki Hobbitowi i ostatniej premierze ostatniej części, innych filmów nie widziałem, może kiedyś zobaczę. Nie powiedziałem, że jest zły, tylko że są inni dużo lepsi, o których większość użytkowników nie pamięta, a co gorsza nawet nie słyszało.

u1pawel

Bardzo dobry, niedoceniany aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones