Lenny Kravitz

Leonard Albert Kravitz

7,7
6 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lenny Kravitz

zagłębia się w świat kina? Jest dobrym muzykiem i raczej ciężko mu będzie zostać gwiazdą ekranu.

Rob_Rock

Dlaczego nie, jest przekonujący w swoich rolach. Ładnie gra na drugich planach i chyba to bardzo mu odpowiada, nie uderza w pierwszoplanowe, ambitne role, ot, spełnia się artystycznie. Chyba niewiele osób wie też, że on jest cenionym projektantem wnętrz, zdobywał nawet w tej dziedzinie jakieś ważne nagrody. Może stąd propozycja pokrewnej roli w Igrzyskach śmierci. Wygląda na to, że Lenny wszechstronnym artystą jest :)

Rob_Rock

Takie hobby! A że dają mu pograć - nie dziwię się, bo całkiem zacnie mu to idzie :)

Rob_Rock

On chyba nawet nie chce zostać gwiazdą ekranu. Tak jak napisała Lotta_Rosie, Lenny ładnie "komponuje" się na drugim planie. Obejrzałam z nim 3 filmy i nie mam żadnych zarzutów do jego gry. Wprost przeciwnie. Zawsze pokochałam bohaterów granych przez niego. Bez obaw, to tylko taki mały romans z filmem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones