Lenny Kravitz

Leonard Albert Kravitz

7,7
6 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lenny Kravitz

Jest świetny... ma śliczną muzyczkę... ;) m.in. : "Lady", "The Other Side", "Destiny", "Dig In", "Ain't No sunshine When She's Gone", "It Aint Over Til Its Over", "Let Love Rule", a szczególnie polecam jego piosenki, które kocham ;p : "Calling All Angels", "Again", "One" i "Believe In Me" ;) są genialne xD

lentilha

Lenny nie śpiewał Ain't No sunshine. Wiem, że można w necie znaleźć takie bzdury, sama na emule kiedyś coś takiego ściągnęłam, na you tube chyba też było, ale to nie Lenny'ego głos. To taki sam błąd jak czasami Always on the run podpisują Mama said.

Lenny też nie ma piosenki One. A jeśli uważasz, że ma to zarzuć tu tekst, to sprawdzimy :P

Widzę, że lubisz album Lenny i Baptism, ludzie raczej jezdżą po tych płytach, że niby są złe. Ale ja też je uwielbiam, najbardziej Minister of rock'n'roll, Where are we runnin'?, Storm, Battlefield of love, Yesterday is gone my dear key, Stillness of heart, You were on my heart.

wrzos09

ja mam słabość do piosenki "I'll be waiting", "Fly away" i "I belong to you" ;))

isobel

"I belong to you" wg mnie jest jego najpiękniejszą piosenką.

isobel

"Fly away" i "Baptized" - ukochane piosenki :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones