Leszek Teleszyński

8,3
11 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Teleszyński

dla mnie ideał: talent, niesamowity głos i aparycja. Każda kreacja Pana Leszka jest wyjątkowa: wyluzowany Redaktor Maj, ulubieniec kobiet Ordynat Michorowski, czarny charakter Bogusław Radziwiłł czy opętany Michał w "Diable". Niedawno oglądałam Pana Leszka na scenie i wywarł na mnie ogromne wrażenie. Mimo upływu lat, nadal potrafi oczarować publiczność swoją osobowością. Prawdziwy aktor ach.

użytkownik usunięty
nomk

pomyliło ci się,Teleszyński owszem grał Michała ale w "Trzeciej części nocy",w "Diable" zaś odtwarzał Jakuba. Całkowicie się zgadzam aktor znakomity.
Od siebie dodałbym jeszcze prześmieszną kreację w"Czarodzieju z Harlemu",chociaz sam film to zwykła chała,to Telszyński jest tam znakomity. POZDRAWIAM.

a faktycznie, dzięki heh. W takim razie muszę obejrzeć :) Chciałabym również pójść do teatru na jakąś sztukę z udziałem tego aktora, ale oprócz "Snu nocy letniej", który widziałam. Pan Leszek występuje w "Odyseji", ale nie wiem czy ten spektakl jest jeszcze grany. W marcowym grafiku go nie ma, ale mam nadzieję, że w kwietniu się uda.

nomk

ja też dałam 10 ;D wczoraj byłam zmuszona obejrzec " Potop" :D nic nie mówcie ;D akurat przerabiamy i mogliśmy tylko objerzec film, nie musieliśmy czytac :D no więc siedziałam prawie 5 godzin, myślałam że zdechnę :D ale wracając do tego pana :D ja pierdziele, ale on kiedyś był przystojny :D ja nie mogę :D cały dzień zastanawiałam się kto grał tego Bogusława Radziwiłła ;D a to się okazało, że on ;oo, świetny aktor !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones