Leszek Teleszyński

8,3
11 533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Teleszyński

znakomity aktor

użytkownik usunięty

6.28/ 10 to hanba !! Ludzie, opanujcie sie. Kto tak znakomicie zagral w Potopie jak nie Teleszynski? Nie doceniono go i zmarnowano talent. Moja ocena dla aktora 9 (gdyby byly polowki dodalbym jeszcze pol)

użytkownik usunięty

aktor ten jest wspaniałym aktorem śledze jego losy od bardzo dawna jak byłam jeszcze b. młoda zaimponował mi w filmie Tr ędowata a ponadto jesli moge to była to moja miłosc platoniczna teraz pozostaje mi tylko westchnąc...

Tak, w młodości był zabójczo przystojny, zwłaszcza w "Trędowatej" :) nikt nie zagrałby lepiej ordynata, niż on. Książę Boguś Radziwiłł też niczego sobie.
A teraz stoi za barem w "Złotopolskich"...

jeanne_4

Przystojny i z wielkim talentem, szkoda, że niewykorzystanym w pełni. A ten aksamitny głos!... Mógłby mi czytać co wieczór bajki na dobranoc. Chociaż niekoniecznie - bajki.

celinaczopko8

jego Bogusław był CU-DO-WNY!!!!! Właśnie się uczę na klasówkę z historii z XVII wieku i kiedy tylko przeczytałam w podr. "książę Bogusław Radziwiłł... " to zaraz stanął mi przed oczami Teleszyński z woreczkiem lodu(?) na głowie z tym niemownie zdziwnionym spojrzeniem.. Aktor godzien szacunku. AKTOR. Teraz prawdziwych aktorów coraz mniej :(

Izu17

Taaak!! Jako Boguś jest cudowny! To bycie złym traktuje tak naturalnie i lekko... I ten rozmarzony wzrok (i te usta!!!) ^^ - http://img.youtube.com/vi/qnklW0NXxFA/0.jpg

celinaczopko8

polecam audiobooki, Lolita przeczytana ge-nial-nie :)

Starling_4

Również polecam audioboooki, które czyta świetny lektor!

Nie wolno też zapomnieć o dwóch znakomitych rolach u Żuławskiego: w "Trzeciej części nocy" i "Diable". 8/10.

Winston_Wolf

tez uwazam ,ze niewykorzystany talent i uroda na dodatek a szkoda

Już trochę poszybował przez te 15 lat - ocena 7.9 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones