Lew Rywin

6,6
804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lew Rywin

Ktoś wie kiedy wychodzi? A może już wyszedł? Czytałem że jest lubiany w pierdlu:) Opowiada o filmach i trikach jakie są w nich stosowane:) Ciekawe czy grypsuje:)

radek_83

opowiedz coś więcej o tym pierdlu, zaciekawiłeś mnie :D

Pika123

wyszedł już jakiś czas temu. chyba w 2009r. nic więcej nie wiem:) widziałem go tylko na jakimś zdjęciu ze spacerniaka w takiej dzianej, wełnianej, beżowej czapce i granatowej kufajce. nie wyglądał na biznesmana;)

radek_83

Lew Rywin wyszedł na wolność 20 listopada 2009 roku po wpłacie kaucji w wysokości 500 tysięcy złotych

Mariusz005

Rywim jak dobrze pamiętam dostał coś 2 lata i co ciekawe tą kare odsiadywał w 3 turach , najpierw coś ok 40 dni później coś ok rok i na koniec reszta , śmieszny kraj zwykły człowiek w życiu by tak nie mógł sobie wybierać .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
moshimosh

Masz rację, wtedy to było państwo z dykty i patyków, piękne czasy rządów PO-PSL. :)

SteelMike

Wtedy??? To ciekawe co powiesz teraz??? Jak wtedy to było państwo z dykty, to teraz chyba jest z kartonu! Albo jeszcze lepiej - ze zwykłego papieru. Wystarczy lekki podmuch wiatru i państwa nie ma! 
 Ps. A tak w ogóle to nie lubię mieszania polityki w to forum, które powinno być czysto filmowe. Przynajmniej z założenia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones