Liam Aiken

Liam Padraic Aiken

7,3
1 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Aiken

jezeli ten koles jest dla was ladny to ja musze byc Aniolem dla was!!
pozdro z deszczowego Londonuuu

gorgeouss

A więc witaj, Aniele! :)
Pozdrowienia ze śnieżnego Nowego Targu

Kotylion

hello:))

gorgeouss

Ha, nie ma jak bogata w treści dyskusja, zawsze to mówiłam :))

Kotylion

tez tak uwazam,rozpisalem sie:))

gorgeouss

I te epopeje ... Wiem, że to mocno spóźnione, ale nie miałam jak wcześniej, Wesołych Świąt :)

Kotylion

OK dziewczyny po ile wy macie lat ? nigdy nie widziałam Liama Aikena w żadnych filmach , ale jesli chodzi o jego wygląd...wygląda jak 12-latek...Popatrzcie sobie lepiej na Chrisa Evansa , Chada Murraya albo Jamesa Lafferty , to juz jest o wiele lepszy widok...

Brooke_3

Ja mam ... powiedzmy, że 16 i pół i nie twierdzę, że Aiken to bóstwo i że jest najpiękniejszy na świecie, co to to nie. A inna sprawa, że nie mam uprzedzeń do ludzi wyglądających jak dzieci, bo sama tak wyglądam :)
Pozdrawiam
PS. Jednocześnie podobają mi się ludzie naprawdę znacznie od niego (i mnie) starsi.

Kotylion

Ee, głupia jestem. Przecież tylko winni się tłumaczą <myśli> Ale co tam, podyskutować przecież zawsze warto, a co do stopnia własnej inteligencji to nie jestem jakoś bardzo przywiązana ... :)

Kotylion

Taaa, Twoje przystojniaki Brooke rzeczywiście lepsze... <ironia> Nie dziękuję, nie skorzystam. Nie musisz się z nami dzielić (zwłaszcza Chadem)

Christinka

Hmm, niech pomyślę, skąd Brooke mogła sobie wziąć Lafferty'ego i Murray'a... O, już wiem! Naoglądała się "One Tree Hill"! Jaki żal.

A ja Wam powiem, że widziałam Liama w pięciu filmach, z tego w trzech był mocno zaawansowanym dzieckiem. Wg mnie jest dobrze zapowiadającym się aktorem, co do wyglądu to nie będę tutaj nad nim wzdychać [robię to zdecydowanie za często] i powiem tak: to jest mój przyszły mąż ;]

Konopia

Mogę zostać jedną z druhien? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones