Liev Schreiber

Isaac Liev Schreiber

7,5
19 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liev Schreiber

ostatnio czytałam że Victor Creed jest człowiekiem-wilkiem ale w jednej z częsci X-Men Sabretooth byl Lwem ;/

NYC

victor jest upodobniony do bezlitosnej bestii, wiec wszystko jest mozliwe, ale wydaje mi sie że przysługuje sie wyglądem i siłą lwa

użytkownik usunięty
Ronnie8

W "Wolverine'ie" był niczym waleczny opos.

NYC

Po prostu jest mutantem, człowiekiem obdarzonym zdolnością regeneracji oraz innymi "zwierzęcymi" zmysłami. Bestia w ludzkiej skórze, nie wiem czy podciąganie go do jakiegoś konkretnego gatunku jest właściwe, choć mogę się mylić :)

btw - w filmie Wolverine imo jest jedynym bezbłędnie oddanym bohaterem, najlepsza postać tego filmu.

NYC

Trochę późno ;-) Tak naprawdę to sabretooth oznacza tygrysa szablozębnego.

NYC

Sabretooth tiger to tygrys szablozębny i Victor w Wolverine - Genesis ma takie tygrysie ruchy (bieg na czterech kończynach i te jego skoki po ścianach), aczkolwiek jego postura, machanie łapami w celu przecinania tętnicy i ogólny outfit bardziej przypominają mi niedźwiedzia. Tak więc zapewne interpretacja dowolna. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones