Lisa Marie Presley

7,0
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Lisa Marie Presley

A on był boski. Że ja za późno się urodziłam, i w Polsce... :(

kariokateresa

Fakt, podobna trochę jest, a na pewno na tym zdjęciu :) Ja też załuję że nie miałam okazji poznac Elvisa :( ^

agnavi

Nie trochę a bardzo podobna, niestety na jej niekorzyść, te same zimne spojrzenie, szkoda że nie odziedziczyła urody po matce wtedy byłaby piękną dziewczyną. Zastanawiam się jeszcze z jakiego powodu ta rozpuszczona przez media wariatka tu jest, chyba tylko ze względu na nazwisko.

kariokateresa

na tym zdjeciu tak srednio ale ostatnio widzialam zdjecia z jej matką. tam jakas historyjka że Priscilli wstrzykneli plastik w twarz ale byla na zdjeciu z córką tam wyglądała identycznie jak Elvis. cudowny on byl

alien_2

miała coś wspólnego z dwiema legendami , co za dziwny ten los.Córka króla rock'n'rolla i żona króla popu.Tylko , ze ona na królową się nie nadaje.

IKnowWhatYouAre

Tak, zgadzam się. Jestem fanką Michaela, ale uważam, że ich małżeństwo było kompletnym niewypałem.
Nie wiem dlaczego, ale Lisa wydaje się być taka... zimna.

yoda_26

Podobna jest i to bardzo.











yoda_26

Pamiętam co to był za szum wokół Jacksona i Presley jak sie pobierali, że najbogatsze rodziny sie pobierają. Wszyscy s**li po gaciach że spłodzą największą legendę muzyki jaką kiedykolwiek świat miałby gościć.

skyter

Ale serio, taki dzieciak byłby geniuszem ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones