Lodovica Comello

7,7
325 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lodovica Comello

skąd ta średnia?? przecież ona tylko gra w Violecie .... Szkoda gadać :c

julia1204

No bo dobra aktorka ...

julia1204

julia1204 zgadzam się tylko 1 serialu gra i tyle

katherine321

grała w jednym serialu więc oceniają ją z jednego -.-"

julia1204

Bo jest dobrą aktorką.

julia1204

Lodovica ma bogatszą karierę jak ktoś się interesuje, to wie, poza tym skoro jest jeden serial to z ilu niby ma być oceniana? o_o

julia1204

Vystarczy że ma talent dlatego jej daja tyle głosów :)

Pysia101

Talent ? yyy raczej nie

helagolasz

Talent, talent. Byle kogo do projektu na światową skalę nie przyjmują, sarenko :D

Angie4Ever

Sam serial taki sobie i proszę mi nie pisać tekstów typu ,,zagrałabyś lepiej?'' nigdy nie chciała bym być aktorką gdyż nie uważam że takowe zdolności posiadam. Jednak pani Comello jest jeszcze bardzo młoda i może gdyby podszkoliła swoje zdolności była by całkiem niezłą aktorką. Na pewno jest lepsza od większości obsady serialu, jak dla mnie tylko starsze pokolenie trzyma poziom aktorski (Jade, Angie, German) Reszta yhym... Pozostawia wiele do życzenia. Jednak w tym wieku nie sądzę żeby umiała robić cos poza ładnym tańczeniem i śpiewaniem oraz uśmiechaniem się. Dlatego uważam że ocena wyższa niż 6 to przesada

helagolasz

Zacznijmy od tego, że aktorka grająca Angie ma 23 lata, większość obsady jest w takim wieku. Owszem, dla mnie Martina jest beznadzieją aktorką, aczkolwiek Lodovica jest na o wiele wyższym poziomie. Nie brała udziału tylko w jednej produkcji. Rzecz jasna, Comello może i nie jest dokonała, ale dobrze odgrywa swoją rolę, więcej... Bardzo dobrze, bo jakby porównać ją przykładowo do chociażby do serialowej Naty, cóż... Widać różnice pomiędzy tymi dwoma postaciami. Kto odgrywa lepiej swoją rolę, kto gorzej. Rzeczą oczywistą jest, że Lodo lepiej gra. Cała kariera przed nią, więc ... Aczkolwiek MOIM skromnym zdaniem, zasługuje na ocenę przynajmniej 8, chociażby za głos, bo gra aktorska - jak mówiłam, nie jest idealna.

julia1204

Popieram! Żadna z niej Francja elegancja ,a ta średnia to jakaś kpina. Dałbym jej max 7,2 (miła jestem) jest wiele o 1000x lepszych aktorek ,które mają niższą średnią ,ale czego innego można by się spodziewać. Większość "starszych" ludzi nawet jak widziała ten serial to się nie kwapi z oceną tego czegoś ,a po dzieciach i części nastolatków lepszego gustu nikt nie oczekuje :)

julia1204

tu piszesz, ze skad ta srednia i wgl, a Martine Stoessel zachwalasz mimo, iz jest gorsza od niej :P xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones