Logan Lerman

Logan Wade Lerman

7,9
20 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman

Nie przepadam za tym aktorem, wydaje mi się że jest bardzo zarozumiały i wpatrzony w siebie, do tego gra strasznie drętwo, ale muszę przyznać że w The Perks of Being a Wallflower zagrał bardzo dobrze!

brachialis

ja na poczatku tak myślałam ale widziałam z nim 4 filmy i mi się pardzo podoba i nie uważam,że gra drętwo

kingofpeace

Ja widziałem jedynie 'Trzej muszkieterowie' i 'Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna' i w tych filmach średnio jego gra mi się podobała

brachialis

Jest młody, uważam, że dużo roli przed nim, ale jak na razie jest świetny, oglądałam prawie wszystkie filmy z jego udziałem i przyznaje, że w The Perks of Being a Wallflower zagrał rewelacyjnie ;))

brachialis

Przede wszystkim Logan nie jest ani zapatrzony w siebie ani zarozumiały, za to jest bardzo skromny. Polecam obejrzeć sobie parę wywiadów z nim, to bardzo sympatyczny chłopak, a co do gry aktorskiej to się nie zgodzę, ale szanuję Twoje zdanie, ponieważ każdy ma inne gusta i zgodzę się z Tobą, że w The Perks of Being a Wallflower zagrał bardzo dobrze, do tej pory jest to mój ulubiony film, a Logan to mój ulubiony aktor. Pozdrawiam :))

mtlwl

Ja go bardzo lubie . Jest tez śliczny ♥ . Ale co do tego filmu nowego " furia ,, ... . Ostatnio natknąłem sie na wywiad z nim ze chyba właśnie w tym filmie gral , rozbierane sceny ! Sądzę ze jakikolwiek aktor nie powinien grać takich scen . Dość ze ma podobno dziewczyne to jest Religijny . I czemu zagrał w takich scenach . Dla mnie jest to cos tak mi sie przynajmniej wydaje duza przesada żeby kazać aktorowi grac w takich scenach

monikaxd445

Miałam wybrać się z tatą na ten film do kina, ale jeśli będą rozbierane sceny, to niestety się rozmyślę. Chociaż każda fanka pewnie chciałaby zobaczyć swojego ulubionego aktora w takiej scenie, ale przyznam, trochę przesada. Mogłabyś podać mi link z tym wywiadem?
PS. Logan jest zabójczo przystoojny ;)

mtlwl

interviewmagazine. com /film/logan-lerman Jeśli pomyliłam filmy lub cos źle zrozumiałam to przepraszam

monikaxd445

Ma dziewczynę? Dobrze pilnuje swojej prywatności, więc raczej ciężko dostać się do takich wiadomości. A w wywiadzie nie przeczytałam nic o nagiej scenie... może nie wczytałam się wystarczająco, bo w zasadzie tylko przejrzałam wątki :D

asddfg

Prawdopodobnie ma dziewczynę, Alexandrę Daddario. No i dobrze, że tak pilnuje swojej prywatności, nie tak jak jacyś inni celebryci :D I ja też nie przeczytałam o żadnej nagiej scenie, monikaxd445 pewnie wywnioskowała to po zdjęciach dołączonych do wywiadu :)

mtlwl

Właśnie też widziałam jakieś zdjęcia kiedyś ich razem ze sklepu jak się całowali, ale nie byłam pewna, bo nikt nie potwierdził czy to nie fałszywe zdjęcia :D Ojej ^^ To ciekawe bo w Percym Jacksonie grał z Alex, i jakoś stwierdziłam że na ekranie miał z nią niewiele chemii (w drugiej części), a przynajmniej mniej niż z dziewczynami w innych filmach, a tu ona jego dziewczyną :D:D
Ładniutka jest tak że dobry wybór :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones