Logan Marshall-Green

7,3
6 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Marshall-Green

Oglądając prometeusza bylem przekonany, że to Tom Hardy

arhigetes

Matko! ja teżżżżżżżż. Aż musiałam wejść na profil i zrobić obczajkę :D

pomidorowyorgazm

OOOOOOj i ja :D

użytkownik usunięty
sylsob1

Za młody na naukowca, poza tym za ładny. Pasowałby do filmu o modelkach, ale nie do Prometeusza.

No tak bo naukowiec nie może być przystojny .

użytkownik usunięty
buterfly

bardziej pasuje na modela w zara.com / chlopak

No tak bo jakby nie było przystojnych aktorów .

użytkownik usunięty
buterfly

Umiesz zacząć zdanie inaczej niż no tak? :D

A ty masz jakiś kompleks że facet jest przystojny ? :D

użytkownik usunięty
buterfly

Naukowiec to nie powinien być dzieciak, który pali trawę, tylko naukowiec. Coś powinien wiedzieć, a to wymaga czasu, naukowcem nie zostaje się zaraz po gimnazujm... Zresztą cała obsada tego filmu była dziwnie nietrafiona. Naomi - nie przekonała mnie co do swojej roli, była raczej wkurzająca. Ale najgorsza z tych ról to był ten starzec, Weyland, grany przez 40 latka. To moim zdaniem był największy niewypał obsady, bo spod tony makijażu widać było, młode oczy, głosu mu nawet nie zmienili.

Co do jego aktorstwa to polecam ci, jego rolę w The Invitation (Zaproszenie ) może jednak zmienisz o nim zdanie .

Co do jego roli w Prometeuszu owszem wyglądał młodo, ale powiedzenie że wyszedł z gimnazjum według mnie totalnie przesadzone .

Nigdy bym tak on nim nie pomyślał , ale rozumiem że każdy ma prawo do swojego zdania .

użytkownik usunięty
buterfly

Jak się widzi aktora, to nie powinno zgrzytać, że nie pasuje do roli, no i mi zgrzytało. Zamiast się skupić na filmie, myślałem, że kto go tam dał i z jakich powodów ... własnie całościowo wizualnie mi do tej roli nie pasował. Dzięki za info o Zaproszeniu - obejrzę :-)

arhigetes

Hardy dostanie kiedyś Oscara a rolę której nie grał. Ludzie myślą, że zalicza tyle gościnnych występów, a to nie on ;D

arhigetes

Ja nie, ale ściągnął mnie tu "Upgrade".

arhigetes

Niee, w Promku podobny specjalnie nie był. Tyle, że oglądając fragmenty jednego z nowych Spidermanów, pomyślałem - "o, Tom Hardy gościnny występ zaliczył."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones