Lori Rom

Loren Rom

7,1
35 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lori Rom

Uuuu ;D Jak dobrze ;))) Sory Ale Alyssa jest dla mnie idealną Phoebe ;PP :))

smallandalone

Tak, zgadzam się. Aktorka jest dobra i może by też dobrze zagrała Phoebe, my po prostu przyzwyczailiśmy się do Alyssy;) Kiedy oglądałam odcinek pilotażowy, to, co prawda, nie pasowała mi tam, co nie znaczy, że źle grała. Po prostu, Alyssa jest stworzona do tej roli i już!

użytkownik usunięty
The_Slayer

yes,yes,yes zupełnie się z wami zgadzam Alyssa jest genialna Phoebe :) i niewyobrazam sobie kogoś innego w tej roli Alyssa górą :)

The_Slayer

Była,serial już jest zakończony

smallandalone

Kwestia przyzwyczajenia. Jeśli Lori zagrałaby w ośmiu sezonach, a Alyssa w pilocie, pewnie podobnie pisaliby fani Lori na profilu Alyssy.

ametyst0

Nie zgodzę się - Moim zdaniem Lori już w pliotażowym odcinku nie paoswała do roli .

Nie potrafiła zagrac zbutowanej siostry .

buterfly

Miała inny pomysł na Phoebe i w sumie trudno porównywać krótki odcinek z 8 sezonami. Na pewno nie podobały mi się stylizacje Lori, wyglądała w nich jak najstarsza siostra. Często przy recastach zmienia się charakter. Kiedy we "Wspaniałym stuleciu" Vahide zastąpiła Meryem Uzerli, jedni doceniali jej dostojność, a inni narzekali, że jej Hurrem jest zbyt spokojna. Może z Lori postać Phoebe nabrałaby innego kierunku? Może gdyby sytuacja była odwrotna, mówiłoby się , że Phoebe Alyssy jest zbyt zbuntowana? Alyssa kreowała postać przez kilka lat, więc trudno wyobrazić sobie kogoś innego. Może gdyby Lori została, postać Prue byłaby do końca?

ametyst0

Nie chodzi o pomysł , a właśnie o charakter postaci .

Ten był taki sam w pierwszym odcinku - W odcinku pilotażowym , jak i w tym już emitowanym,

Phoebe - Była niepokorną i zbuntowaną siostrą .

Niestety nie byłem w stanie uwierzyć Lori , była dla mnie po prostu niewiarygodna .

buterfly

Też nie wyobrażam sobie innej Phoebe niż Alyssa. Może Lori z czasem bardziej wpasowałaby się w rolę, w końcu z jakiegoś powodu dostała ten angaż. Faktem jest, że chyba przegapiła szansę, bo wydaje mi się, że od 2014 roku w niczym nie zagrała.

ametyst0

Z czasem Lori na pewno miała czego żałować ...

Co do samego serialu teraz dla The Cw powstaje jego nowa wersja .

buterfly

Już od kilku lat o tym plotkowano, teraz jest duża szansa, ze się uda, choć lepszy byłby film lub serial z oryginalnymi siostrami, a nie historia z przeszłości.

ametyst0

Ja akurat jestem ciekaw - osadzenie serialu w nowym czasie , daje inne możliwości .

Co do oryginalnej obsady szef stacji The Cw , nie wykluczył że ktoś w nowej wersji się pojawi .

ametyst0

Trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz: datę urodzenia.Ja też uważam że Alyssa Milano była lepsza ale prywatnie jest starsza od Holly Marie Combs.Lori Rom zrezygnowała a to właśnie ona idealnie pasowała wizualnie:i w serialu i prywatnie najmłodsza:-)

Brandon568

Holly jest najmłodsza ze wszystkich czterech aktorek, a w pewnym momencie grała najstarszą siostrę. Myślę, że Lori z czasem poradziłaby sobie z rolą Phoebe. Moim zdaniem Alyssa grała lepiej, ale w ogóle nie było widać siostrzanej miłości miedzy Phoebe a Prue. O ile mogę zaakceptować Lori, kompletnie nie podoba mi się Chris Boyd jako Andy.

ametyst0

Właśnie o to mi chodzi że jak na ironię Lori zrezygnowała.Jeszcze większą ironia z HMC.Kto wie może to był powód że to ją najpierw zaangażowali że była najmłodsza z aktorek.Jedynie SD i Prue były obie najstarsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones