Lucas Grabeel

Lucas Stephen Grabeel

7,5
1 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Grabeel

Jeden z moich ulubionych aktorów jest niesamowity i ma przepiękny głos. Poza tym postać którą grał w hsm to moja ulubiona postać ze wszystkich części filmu.

karoola77

Nie jest to mój ulubiony aktor ale podobał mi się w hsm choć samego filmu zbytnio nie lubie ale postać którą grał Lucas jest fantastyczna.
Jako Rayan był przesłodki...

ollalala

Tak "jako Ryan był przesłodki" ale mi podobał się jeszcze w
"Adventures of Food Boy" może sam film trochę nie w moim guście ale na Lucasa miło się patrzy.

karoola77

Jeden z moich ulubionych aktorów czyli jeden z najlepszych aktorów na świecie ;) Mam tak samo jak ty karoola77 adventures of food boy mi się nie podoba ale Lucas i tak jest fenomenalny nawet jako Ezra. Ale mi podobał się bardziej w "Alice Upside Down" jako Lester był fantastyczny, i film nie był najgorszy.
Pozdrawiam

lady_selene17

Tak był fantastyczny jako Lester w "Alice Upside Down" chociaż mi i tak najbardziej podoba się jego rola w HSM. A tak na marginesie to lepiej wyglądał w blond włosach chociaż w ciemnych też jest fajnie.

emmy17

W ciemnych wygląda bosko!!! chociaż jako blondyn był taki słodki... ja Go lubię zawsze i w każdym kolorze włosów!!! ZAWSZE!!!
A zwłaszcza w tym koncercie:
http://www.filmweb.pl/f478953/High+School+Musical+Koncert+-+Wej%C5%9Bci%C3%B3wka +za+kulisy,2007

karoola77

Koncert jest super tylko bez Zaca :/
Właściwie to nie żałuje... Vanessy też mogłoby nie być.
Jakoś ich nie polubiłam. A z całego koncertu najbardziej podoba mi się "Bop to the top" no i "What I've been looking for" A Andrew jest 100 razy lepszy od Zaca!!!

emmy17

Zgadzam się Van mogłoby nie być dla mnie to mógłby być wogóle tylko
Lucas i Ashley i też by było fajnie a właściwie sam Lucas też by mi wystarczył ;)

lady_selene17

Czmy wy się znowu zachwycacie? Kolejny kretyn z high school badziewie.
Co za kraj? Wystarczy wam pokazać jakieś gówno i warjujecie. A co z ambitnymi produkcjami na. "avatar" któraś z was oglądała? Wątpie!
Wy wolicie patrzeć jak zak i reszta debili świrują pawiana u Disney'a.
ŻAL

ja007

O co Ci chodzi? Oglądaj sobie te ambitne produkcje. Ty lubisz filmy takie jak avatar a ja wolę jak byłeś łaskaw określić takie "gówno" jak hsm. Proste o gustach się nie dyskutuje.

ja007

Nie wyrażaj swojej opinii jak gówno wiesz
Brawo za "warjujecie" xDDD

ja007

a Avatar to naprawde taaaaaaaka ambitna produkcja ;DDD
Gdyby n tacy ludzie jak ty to świat nie bylby taki lachowy xDD

LoveLucas9613

A no pewnie że ambitna pozatym nie mogę z wami na ten temat dyskutować skoro wy oglądacie filmy które reprezentują nieco niższy poziom a raczej nic nie reprezentują hsm to poprostu sieczka dla bezmózgów cóż odpowiedzie sobie same co o was mysle skoro oglądacie tą sieczkę. Ale zostawmy to po co sie kłócić szczerze mówiąc to jebie mnie czy lubicie pedałów pokroju Lucasa czy zaka czy tez innych high schoolowych popierdolców. Tak więc żegnam was dziewczynki odmóżdzajcie sie dalej na tym forum

ja007

Oczywiście że nie możesz z nami dyskutować ale nie dlatego że oglądamy inne filmy ale dlatego że reprezentujesz niższy poziom. Wiesz dziwny jesteś idź sobie udzielaj się na forach ambitnych produkcji.

ja007

a ja oglądałam "Avatar" i bardzo mi się podobał fajna historia niesamowite efekty specjalne obsada aktorska też się spisała. A Lucasa tez b.lubię sympatyczny blondynek z pięknym głosem i co mnie też uważasz za pistą nastolatkę której idolakmi są HM HSM itd?

karoola77

Ojej laski co ja mam dodawać ?? ;]
Lucas jest tak zwanym "nic dodać , nic ująć" ;)
W HSM mi się bardzo podobal , w Alice Upside Down fenomenalnie zagral
Lestera ;] W Food Boy-u też mu nieźle poszlo chociaż sam film jest bajeczką
. A nie wiem czy widzieliście go w "Wycieczka na studia" ;DD ? Zagral
naprawdę krótką rolę , a chyba najlepszy w obsadzie ;]

Jeśli chodzi o śpiew to gdy slysze to jego zachwianie w glosie od emocji to
po prostu jestem wzruszona :) Tańczy rewelacyjnie , sposób w jaki się
porusza naprawdę mnie zachwyca ;]

Poza tym jest bardzo , bardzo uroczy ;DD

A to , ze się w nim kocham od ponad 7 miesięcy to już tylko wzmianka xDDD

Pozdro dla fanów Lucasa , dla którch nie liczy się wygląd a talent

LoveLucas9613

Wreszcie rozsądna osoba!!! Zgadzam się z każdym twoim słowem!!! I również jestem zdania że nie powinien liczyć się wygląd a talent którego na pewno Lucasowi nie brakuje. Nie uważam też że nie jest przystojny, bo jest i to bardzo ale najbardziej liczy się talent!!!

Pozdrawiam

karoola77

ja007 - 100% prawdy. HSM to żenada i nieporozumienie. Lucas Grabeel - beztalencie.

_Megan_

Dla Ciebie HSM to moze i żenada ale dla mnie to bardzo fajny film. O gustach się nie dyskutuje!!! Nie można natomiast powiedzieć że Lucas to beztalencie bo niewątpliwie talent posiada skoro jest aktorem (według mnie bardzo dobrym) poza tym świetnie tańczy i śpiewa. Ale skoro uważasz że to "beztalencie" to może podasz jakieś argumenty dlaczego tak uważasz?

emmy17

kajol17 chcesz aby Megan podała ci argumenty dlaczego uważa że tem wasz lucas to beztlencie ja ci podam otórz dla mnie to beztalencie poniewz:
nie umie tanczyc ani spiewac Nie jest też jakims mega wyibtnym aktorem bo jedyna postać jaką umie zagrac to pedał z "high shool gowno" Chociarz najtrudniej jest zagrać postac podobma do sibi. a tak wogóle to nawet wyglądu nie ma

Pozdrawiam

ewunia0021

dalej będziecie bronić tego waszego utalentowanego aktora? co dalej chcecie dyskutować na ten temat???

ewunia0021

Po pierwsze jak chcesz z kimkolwiek dyskutować to naucz się najpierw poprawnie pisać po polsku. Polecam też słownik ortograficzny. Po drugie to nie chce mi się z tobą dyskutować na żaden temat a już na pewno nie o Lucasie bo akurat na ten temat nie masz zielonego pojęcia.

Pozdrawiam

emmy17

kajol17 weź się odpierdol od mojej ortografii wiesz że istanioeje costakiego jak dysgrafia także wez pomysl zanim soc napiszesz ok?

ewunia0021

Nie no tylko pogratulować kultury... Poza tym dysgrafia powiadasz... Pewnie dlatego robisz błędy ortograficzne ale wiesz skoro masz dysgrafię to powinnaś się orientować że mało ma to wspólnego z ortografią bo dysgrafia według Wikipedii to:

częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania, spowodowana mikrouszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego lub zaburzeniami ośrodkowych funkcji wzrokowych i słuchowych. Występuje w przypadkach uszkodzenia tylnych części drugiego lub trzeciego zakrętu czołowego półkuli lewej lub zakrętu nadbrzeżnego.

PISMO DYSGRAFIKA JEST NIEESTETYCZNE I NIECZYTELNE

emmy17

Kajol nie przejmuj się polonistką nie ma po co jej odpisywać.

A tak na marginesie Ewuniu to skoro masz dysgrafię to my chyba też bo nasze litery wyglądają tak samo a u nas jej nie stwierdzono.

Pozdrawiam

lady_selene17

ojej to już nawet pomylić się nie można bo w tym krju to za drobne pomyłki wieszają. Mamgdzieś was, waszego Lucasa, wasz hsm nie bd z wami pisać!!!

_Megan_

Odezwal się typowy polak(polka)
.
Na pewno jesteś jakąś fanką(fanem) Roberta Pattinsona i sagi zmierzch, albo Avatara czy nie wiem jakiejś innej AMBITNEJ PRODUKCJI (odnoszę się do tego co dezwal się troszeczkę wyżej)

Masz prawo uważać, że Grabeel to beztalencie polka to wolny kraj . (szczególnie wolny rozwojowo)
Ale nazywaj Lucasa beztalenciem gdzieś tam w swoich AMBITNYCH myślach wielki talencie (napewno jakieś tammasz, skoro jesteś lepszy od Lucasa)
a nie w gronie jeo fanów, którzy potrafią docenić czlowieka z pasją, a nie z pieniędzmi i wlasnym ego.



Dziękuję za uwagę.

LoveLucas9613

Przypałętało się takie coś i myśli że jak napisze że Lucas to beztalencie to kogoś tym zdenerwuje. Dziewczyny darujcie sobie i nie odpisujcie na takie głupie zaczepki. Po co jej/jemu odpisywać??? Mnie i tak nie obchodzi co myśli jakaś Megan i myślę że was pewnie tak naprawdę też. Bo nie przestaniecie chyba nagle lubić i cenić Lucasa tylko dlatego że jakaś super utalentowana Megan uważa że jest beztalenciem.

lady_selene17

Mam w dupie zdanie jakiejś laleczki, która napisala, ze Lucas to jakieś beztalencie, ale nie chcę, zeby na filmwebie wszyscy się nawzajem obrażali, bo to mial być sympatyczny portal spolecznościoy i wszyscy budujemy w nim atmosferę.

Zamykam calą sprawę, nie chcę do tego wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones