Lucas Grabeel

Lucas Stephen Grabeel

7,5
1 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Grabeel

Jaka piosenka ze wszystkich trzech części "High school musical" podobała wam się najbardziej? Oczywiście chodzi o piosenki z udziałem Lucasa.
Ja lubię wszystkie ale najbardziej chyba "I want it all" i "what i've been looking for" są przecudne.

emmy17

I dont dance i humuhumunukunukuapua'a xDD
aha no i I wan't it all też jest całkiem niezłe ;]

LoveLucas9613

Dla mnie wszystkie ale gdybym miała wybrać która najbardziej to "I don't dance". humuhumunukunukuapua'a też lubię jest trochę śmiechowa ale mi się podoba.

emmy17

a mi to sie chyba w roli Ryana nie podobał bo HSM mało się wykazał talentem aktorskim. Lepiej mu idzie w "Lock and roll forever" miał naprawdę super postać do odstawienia ;]

LoveLucas9613

Nie oglądałam "Lock and roll forever" choć bardzo bym chciała. Nie wiesz gdzie można go znaleźć?

lady_selene17

Ja mam ten film , ale po angielsku i ze szwedzkimi napisami . Nigdzie nie znajdziesz go po polsku , bo w Polsce nie wyszedł ... (niestety)
Jednak Donny Greene to najlepsza rola w jakiej widziałam Lucasa , tak świetnie zagrał tego chłopaka , że aż się miło patrzy ;]

emmy17

Ja najbardziej lubię i don't dance i kiedy śpiewa początek just wonna be with you no.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones