Luke EvansI

7,9
34 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Evans

"Jest gejem? Przecież jest taki męski!", "marnuje się dla facetów"

Denerwuje mnie takie myślenie. Mój były narzeczony, niemniej męski niż Luke Evans, okazał się gejem. Jego przyjaciele - wśród nich odnoszący sukcesy kulturysta, policjant, trener - są gejami. Sama bardzo lubię ich towarzystwo, są świetnymi osobami i bynajmniej nie noszą kiecek ani cekinów. Oczywiście rozumiem, że dla kogoś kto osobę homoseksualną poznał tylko przez ekran telewizora, może być to nieprawdopodobne...

Poza tym, drogie koleżanki, i tak nie macie przecież szans by zaciągnąć go do łózka... Obudźcie się.

notker7

O, patrzcie, mój były specjalnie założył konto, żeby udawać hetero.

notker7

No i dobrze pisze, koleś jest dowcipny i to się chwali.

kindahot

Miałem identyczną sytuację. Wszystko jest w porządku, a tutaj nagle mój narzeczony okazuje się gejem

kindahot

No to wspolczuje, nie chcialbym aby po rozstaniu ze mna jakas laska zmienila orientacje, bo bym mial wrazenie, ze bylem tak ch*jowy, ze az przestali ja pociagac faceci - albo cos w tym stylu. Ogolnie troche niezreczne.

kindahot

właśnie skończyłam oglądać serial "Alienista" z Evans'em w jednej z głównych ról i nadal nie mogę się nadziwić tym jaki on jest przystojny. nie obchodzi mnie to że jest gejem. jego orientacja nie przeszkadza mi w zachwycaniu się tym jaki jest piękny i strasznie seksowny ;)

niestety tak jest że w polsce ludzie mają bardzo stereotypowe i ograniczone myślenie na wiele tematów.... wiem o tym doskonale z własnego doświadczenia bo jestem mulatką i wielokrotnie się spotkałam z sytuacją gdy ktoś był zbity z tropu bo wyłamałam się ze schematu lub też nie potwierdzam stereotypów na temat czarnych.

zgodzę się że teksty rodzaju "jest zbyt męski na geja" są denerwujące, ale no właśnie potwierdza to właśnie że właśnie polacy karmią się stereotypami na podstawie np. obejrzanych filmów i mocno się ich trzymają.

kindahot

Zgadzam sie.Przeciez niektorzy geje sa bardzo przystojni.Poza tym to jest portal o umiejetnosciach aktorskich a nie o preferencjach seksualnych.

kindahot

Luke postanowił spróbować swoich sił także jako wokalista...
https://www.youtube.com/watch?v=pdE-vBKKZC0
https://www.youtube.com/watch?v=f8WPvrH031c

Falkor1

Całkiem fajnie śpiewa, dzięki za linki,

kindahot

Skoro był zaręczony z kobietą to chyba raczej nie był gejem, co? Biseksualny co najwyżej

yvonneD

A PR cos ci mowi? Nie wiem jak u niego faktycznie z orientacja, w sumie mnie to nie interesuje, ale okreslanie upodoban aktorow na podstawie tego, co PR mowi to w dzisiejszych czasach jest... dziwne co najmniej.

użytkownik usunięty
semira1

Ja jako osoba hetero nie wyobrażam sobie wchodzić w kontakt fizyczny partnerski z osobą o tej samej płci, bardzo by mnie to brzydziło i z tego co nieraz czytam, 100% osoba homoseksualna ma tak samo z osobą o odmiennej płci, więc jeśli ktoś potrafi na luzie się choćby całować z kimś o odmiennej/tej samej płci (homo/hetero) albo zdoła się zmusić do tego to musi mieć w sobie jakiś % biseksualizmu. Ogólnie to w lewicowych wątkach coraz częstsza jest teoria o tym, że większość ludzi jest BI.

A kto powiedzial, ze musial sie calowac z osoba, ktora byla publikowana jako jego narzeczona? Poza tym jest aktorem. Caluje sie z roznymi osobami. Jak wszyscy inni aktorzy. Hetero caluja sie (i nie tylko, pozoruja tez inne kontakty fizyczne) z ludzmi tej samej plci, homo z plcia przeciwna - taka praca.

Sa tez teorie, ze wszyscy ludzie sa bi. I w pewien sposob jest to uzasadnialne. Jezeli posadza cie, zakryja oczy i ktos zacznie jakakolwiek seksualna aktywnosc osiagniesz stan, ktory w tych wypadkach jest oczekiwany, niezaleznie od tego, jakiej plci jest ta osoba. Oczywiscie, jezeli wszystko nie bedzie sie odbywalo w atmosferze zagrozenia czy cos. Bo czlowiek jest przede wszystkim osoba fizyczna. Taka prawda.
Nie pamietam tytulu filmu, ale byl taki o mlodym transeksualnym czlowieku pobitym prawie na smierc przez kochanka, ktory dowiedzial sie, ze ten byl mezczyzna, a nawet jest jeszcze w trakcie przemiany. Podobno oparty na faktach. Czy taki gnojek byl 100% hetero jak lubil uwazac? Mozliwe. Ale bardziej prawdopodobne, ze czul jakies homoseksualne sklonnosci, a ze pochodzil z homofobicznego prymitywnego srodowiska, bal sie tego jak ognia.

kindahot

Dobrze powiedzianie. Wina postrzegania przez pryzamt ciot leży po stronie parad srarad na których pokazany jest wypaczony obraz osób homo z gołymi tyłkami, lateksami, z piórkiem w dupie. Takie parady to nic innego jak strzelanie własnemu środowisku w kolano.

kindahot

Posłuchaj bycie gejem nie jest złe to jego sprawa nie zmienisz tego tym kom to tylko obraża

kindahot

Szufladkujesz na postawie tych całych parad srarad które wypaczają prawidsiwy obraz geja. A gej czesto wyglada barssiej hetero niz Ci cali współczesni hetero

maciekb80

Parady są super. Osobiście nie chodzę, ale często z balkonu widywałem. Ludzie mają prawo być tym kim chcą i całe szczęście że nie bawią się w jakieś udawanki. A Ci "normalni geje" o których ktoś pisał, to zwykłe zjeby zakompleksione z powodu swojej orientacji. Czy gej, czy nie - może być Trylogdytą i mieć fobie. Jak te zjeby, szowiniści i homofoby które startowały do kobitek na strajkach z piorunami.

Jeśli ktoś oczekuje od innych tolerancji, to najpierw sam ją miej dla osób innych od siebie. Ale żaden zakompleksiony hipokryta tego nie zrozumie.

A co do fellow to portal dla pedofili i zwyrodnialców którzy na na co dzień udają przykładnych mężów, naśmiewając się z ludzi odmiennych i udając bóg wie kogo przy swoich kumplach trylogdytach, a po kryjomu obciągają, walą w tyłek facetów (najlepiej nastolatków) i szczają na siebie wzajemnie.

Artemisek

Tak , tak . Swiecenie gołym d....pskiem i te sprawy

kindahot

Daleko mi do szerokopojętej orientacji geopolitycznej, natomiast nigdy nie rozumiałem oceny kogokolwiek przez pryzmat preferencji seksualnych czy koloru skory. Wiec wstydźcie się wszyscy którzy oceniacie aktora wyłącznie kwestia jego prywatnego życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones