Luke EvansI

7,9
34 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Evans

Szczegolnie widac to w filmie Starcie Tytanow - z poczatku bylam pewna ze boskiego Apolla gral sam Orlando,a tu niespodzianka :)
W kazdym razie fajny facet !

Co do Jamesa to się zgadzam, dokładnie tak ; ] ale i tak wolę Jamesa ; ]

z przewagą tego drugiego

tak, niezłe porównanie i rzeczywiście z przewagą tego drugiego

ehe, zgadzam się:)

To samo pomyślałam, gdy oglądałam jego zdjęcia ;)

W pierwszej scenie z nim w Muszkieterach {w kapturze} myślałam, że to Bloom. Ale faktycznie, z McAvoy'em też może się pomylić.
Moim zdaniem usta to ma Bloomowe, a oczy McAvoy'owe. I jest przeuroczy.

Elena_Slavicz

Nie spotkałam się jeszcze z tyloma komentarzami, w których ludzie twierdzą, że ktoś jest bardziej podobny do Jamesa niż Orlando, skoro to ten drugi jest brany pod uwagę w konkursach na najprzystojniejszego aktora :) Też twierdzę, że Luke jest bardziej podobny do Jamesa ;)

miachar

I cóż z tego, że Orlando jest brany do takich konkursów ;) przecież nie to jest wyznacznikiem podobieństwa ;) a James, mimo że nie jest "typowym przystojniakiem", ma w sobie coś tak pociągającego, że nie można mu odmówić uroku. Aczkolwiek McAvoy i tak ma delikatniejszą urodę od Evansa.

Elena_Slavicz

Zgadzam się, bardzo sympatyczna mieszanka:) Tak McAvoy przyciąga ale Bloom to też Ciacho:)

wer__ndzia

Ja absolutnie nie twierdzę, że Bloom ciachem nie jest ;) jego urok działa na mnie już 10 lat ^^ i w sumie to sympatia do niego mnie skusiła na pójście do kina na Muszkieterów :D

Elena_Slavicz

Taa co racja to racja, Bloom działa na ekranie niesamowicie:) A co do Muskzieterów to mnie do ich obejrzenia skłoniła wgl obsada bo była genialna i świetnie wyko nana gra aktorska Luke tez pokazał się z dobrej strony jako Aramis:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones