Lupita Nyong'o

Lupita Amondi Nyong'o

7,5
15 164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lupita Nyong'o

Oscar za jakąś tam rólkę, "Najlepiej ubrana kobieta na gali Oscarowej" według E!, "najładniejsza kobieta 2014", a przed chwilą wszedłem na Vanity Fair (ciekawiło mnie co to za magazyn do którego pisze Hitchens), a tu na pierwszej stronie artykuł pt. "Week in Fashion: Lupita Nyong’o Glows in a Little Black Dress Full of L.E.D. Lights", gdzie autor rozpływa się jaka to ciekawa kreacja itp.

Widać wyraźnie, że forsowali ją bardzo mocno na kolejną gwiazdę wielkiego formatu, a jako, że mało gra, to ciągle podtrzymują zainteresowanie, żeby tłuszcza czasem o niej nie zapomniała...

Dziwi mnie, że ona w tak niewielkiej ilości filmów gra, ale widać, że rola w Gwiezdnych Wojnach ma być rzutem na taśmę, po którym MUSI stać się popularna (a jak się nie stanie to ktoś w Hollywood pewnie wysmaży artykulik jakim to strasznym rasistą jest widz, że nie pozwolił, żeby Lupitka zrobiła się sławna...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones