Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Dobra aktorka, trochę skrzywdzona przez reżyserów "M jak miłość", ale cóż - było, minęło. W
"Rodzinka.pl" świetnie gra, ogólnie ciepła osoba.

Nyna90

zgadzam się dobra aktorka podobała mi się w ,, zróbmy sobie wnuka", Kilerach, w Ptaszce , matkach żonach i kochankach , trochę w m jak miłość.A Panią Małgorzatę nie tylko lubię za rolę ale za to że pięknie śpiewa, pięknie zaśpiewała wielką miłość Krajewskiego i ,, Już nie zapomnisz mnie " Żabczyńskiego.

Nyna90

Kożuchowska to świętojebliwa bitch! Irytujący, zakłamany babsztyl. Drze mordę w "rodzince.pl", jak głupia. Zresztą, przyzwoici ludzie unikają tego syfu.
Nie, nie jest dobrą aktorką. Jest FATALNĄ aktorką. Szkoda, że w telewizorze nie ma zaprogramowanej opcji samoczynnej zmiany kanału, gdy tylko ta harpia się pojawia.

Piramidoglowy

A ja się nie zgodzę. W rodzince.pl gra bardzo dobrze, bardzo lubię ten serial. :)
W ogóle uważam, że jest no może nie najlepszą, ale na pewno aktorką ze średniej półki. ;)
I fakt, bardzo ładnie śpiewa. :)

Ertix_Poke

Matko, pisałam w/w post 4 lata temu...
:p

Piramidoglowy

Drze bo tski jest scenariusz. Myślenie nie boli

Nyna90

Zgadzam się dobra aktorka,oraz piękna i sexowna kobieta ;).

jazdowicz2666

ja też uważam że to dobra aktorka, tylko jest oceniana przez pryzmat że się lansuje. Mnie jej lans nie przeszkadza za bardzo. Polubiłam ją za rolę w ,, Kiler " i w ,, Zróbmy sobie wnuka" i ,, Tylko miłość " oraz za to że ładnie śpiewa, słuchałam jej kilka piosenek na you tubie.

kinomanka_13

Fajnie grała we Wtorku :)

Nyna90

W Kilerach całkiem nieźle zagrała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones