Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

ten "szczękościsk" - nie wiem czy to jakaś maniera czy ma po prostu wadę zgryzu i monotonny głos...

marajka

powiedziałabym, że troszkę bardziej niż lekko ;) mnie drażni nie tyle monotonia głosu, co właśnie jego,hmmm, styl. Zbyt jazgotliwy dla mnie...

laleczka874

Zeszlej nocy obejrzałam Plagi Breslau. Film mierny a pani Koxuchowskiej kilka razy prawie udało się nakłonić mnie do wyłączenia filmu. Jak o możliwe, ze osoba z tak ogromna wadą wymowy zostaje i POzostaje aktorem ??!!?? Dlaczego od lat nie zrobiła nic ze swoim warsztatem aktorskim oraz dykcyjnym??? Postać stworzona przez nią w tym filmie jest koszmarna, niewiarygodna. Sposób w jaki mówi jest absurdalnie zły, nieprofesjonalny, niegodny zawodowego aktora. Obejrzałam z ciekawości Wyrywkowo kilka innych jej ról - filmowych, serialowych oraz teatralnych. KOSZMARNIE, mizernie, drażniąco. I nie jest to żadne obrzucanie gownem- czasem trzeba umieć uczciwie ręce po imieniu nazwać !

marajka

innymi słowy nie macie się czego czepiać to wymyśliliście te głupie powody by móc obrzucić plugastwem panią małgosię

tomucho77

dokadnie tak jako rzeczesz tomucho;p małgosia jest chodzącym ideałem a my wstrętni zazdrośnicy wymyślamy te plugastwa bo tacy już są źli ludzie;p

marajka

a jeśli nawet ideałem nie jest to kto ci dał prawo żeby obrzucać ja gównem lepjej ci z tym że ją zwyzywasz pokrako

tomucho77

o wiele lepiej;p ulżyło normalnie mojemu pokracznemu ciału i złej duszy;DDD a poza tym od kiedy zwrócenie uwagi na czyjąś manierę i/lub wadę zgryzu to obrzucanie gównem?????????????

marajka

a co to może są pochlebstwa

tomucho77

to jest prawda, fakt... obrzucanie gównem by było gdybym np. napisała, że MK to pokraka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, więc lepiej się człowieku zastanów nad tym co sam piszesz

marajka

to raczej ty nie wiesz co piszesz szczękościsk "jakaś maniera" - wada zgryzu i monotonny głos tak ją natura stworzyła i co z tego powodu ma zrezygnować z aktorstwa by taka zyebka jak ty była zadowolona

tomucho77

hahaha jest taka instytucja zwana LOGOPEDA i szczękościsk a także (nietypowa) prozodia, czy też maniera głosu a także jego tembr,jeślibyś nawiedzony obrońco poszukał w literaturze fachowej, to normalne określenia, ale za to "zyebka " to obrzucanie gównem hipokryto.....

marajka

czy aby u ciebie z twoją gębą jest wszystko ok, można to wywnioskować z twojej paplaniny że masz jakieś problemy

tomucho77

tak. mam problem - mianowicie taki, że z tobą gadam;p więc w imię zasady "gadaj z dupą to cię obsra" kończę ten uroczy wątek. do-nie-widzenia. (przysłowiowa dupa to oczywiście ty)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marajka

Jeszcze ją wepchali do Kryminalnych po kiego tam była chyba tylko żeby denerwować widzów swoją osobą jak by innych aktorek nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones