Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

cały jej wizerunek opiera się na dobrym PR. Ma świetną stylistkę i ciuchy to jedyne czym nadrabia swój wizerunek na imprezach, ściankach i bankietach. Robią z niej w mediach super aktorkę a tak naprawdę rola w Killerze czy Wtorku to trochę malutko!

Aktorką jest średnią, gra sztywno i drętwo i zawsze tak samo.

avoocadoo

a zróbmy sobie wnuka widziałeś albo senność ? tam zagrała świetnie i za to ją lubię za rolę w zróbmy sobie wnuka, za kilera, za m jak miłość i za to jaka jest ładna i jak się ubiera, jeżeli gra sztywno to w rodzince.pl albo w prawie agaty.

kinomanka_13

jedna rola nie czyni z niej dobrej aktorki

avoocadoo

nie wymieniłam jednej roli tylko kilka, a to jest różnica.

avoocadoo

Dorzuciłbym jeszcze Komornika.

siLk_2

w komorniku też fajnie zagrała.

kinomanka_13

Dokładnie, ale kolega aavocadoo pewnie kojarzy ją głównie z seriali...

avoocadoo

A co najwazniejsze jest swietna aktorka teatralna. Gra w Teatrze narodowym. A dobrego aktora poznasz po grze w teatrze,tam tandeta i brak talentu nie przejda.

avoocadoo

Uważam tak samo jak ty. Moim zdaniem jest to BEZNADZIEJNA AKTORKA. Jedyne jej dobre role to w zróbmy sobie wnuka i w jakimś jeszcze filmie którego tytułu nie pamiętam. Kiepsko zagrała nawet w klasykach typu: Killer.
Role w przy głupawych serialach to potwierdzają. M jak miłość.... wiadomo, rutyna którą się już nudziła, albo nigdy się nie zaangażowała.
Rodzinka pl którą oglądam, ale oglądam to na tej podstawie co Trudne Sprawy tzn. tak surrealistyczne, tak kiepsko nakręcone wręcz głupie, że aż człowiek to ogląda. W rodzince moim zdaniem jest to jej najgorsza rola w życiu, nie wychodzi jej dosłownie nic. Ani śmiech, zadowolenie, a tym bardziej uwodzenie i złość. Ja bym polemizował gdyby ktoś powiedział, że w szkole aktorskiej zaliczyli jej gre uwodzenia i złości.

Chyba, że tak jak kolega powiedział. Że w teatrze jest dobra. Nie wiem, nie byłem na jej żadnym przedstawieniu, ale z tego co widzę to ZAZWYCZAJ jeśli ktoś gra dobrze w filmie to tym bardziej dobrze zagra w teatrze. Jestem z Łodzi i w tutejszych teatrach często można spotkać aktorów znanych także z ekranu więc mam jakieś porównanie.

Jednym słowem, Kożuchowska do filmu się nie nadaje.

wite13

100% racji, nic dodać nic ująć

avoocadoo

skoro tak znasz się na sztuce to czemu jeszcze o tb nie słyszałam kretynie -_-

omg_filmaniak

A o Tobie ktoś słyszał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones