Małgorzata KozłowskaII

6,3
505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kozłowska

Jestem naprawdę zdziwiony, bo spodziewałem się, że jak tu wejdę, to zobaczę całą listę tytułów, a tu proszę: jakiś epizod w "Ojcu Mateuszu", film o dziwnym tytule (gdzie pewnie też gra niestety jakiś trzeci plan), no i "Krew z krwi". W tym ostatnim Kozłowska jest naprawdę znakomita, a z całej trójki rodzeństwa zdecydowanie najlepsza. Naturalna, bezpretensjonalna, grająca z wyczuciem i pewną aktorską intuicją. Oby grała więcej, bo potencjał na znakomitą aktorkę już jest, teraz tylko pozostaje życzyć równie dobrych ról, co ta w serialu C+.

Manni

w dodatku śliczna jest;)

lobuzp

Piękna twarz.
Dla dodania otuchy pastorałka z filmu Miś:
https://www.youtube.com/watch?v=LtktIm--ShM

Nowe wykonanie, to i miś mniejszy. I chociaż różne misie trzymają się naszego kraju mocno, Polska zmienia się pomimo wszystko.
:-)
PS
(ładnie to Stasio Tym napisał. To zaszczyt, być jego sobowtórem:-)

Manni

Dokładnie, mam podobne odczucia. Ciągle młoda dziewczyna, już bardzo ładna, ciekawe jak to będzie za kilka lat, kiedy talent i uroda się fajnie ukształtują, nic tylko czekać. Jak to czyta, a jest to zapewne prawdopodobne, to niech wie, że już ma kilku kibiców w jej rozpoczynającej się karierze. Powodzenia ! ;-)

era

fajna fajna ciekawe ile ma lat

Manni

Jestem właśnie po 2 sezonie serialu KzK i też jestem naprawdę miło zaskoczona, że tak młoda osoba tak dobrze zagrała. A nie miała łatwej roli... Z resztą cała obsada w tym serialu była genialna. Kulesza, Bobrowski, SIMLAT, Kuna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones