Maciej Gudowski

Maciej Kasper Gudowski

7,8
181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Gudowski

Nieprawdopodobny........ Poważny. Idealny do poważnych filmów.................. Masakra....................

Wujek_John

Uniwersalny.

Shiloh

Oglądałem z jego udziałem Władce Pierścieni. Taki poważny film z takim lektorem to jest coś pięknego. :)

Wujek_John

Zgadzam się.
Teraz nie w temacie, ale nie wiecie może czy można się jakoś skontaktować z panem Maciejem? Jestem załamana, bo poszukuję pewnego serialu, w którym był lektorem i może on by wiedział gdzie go szukać ;D

marcelina179

Myślę, że spośród lektorów ma zdecydowanie najpiękniejszą barwę.

Wujek_John

Dla mnie osobiście Maciej jest najlepszym polskim lektorem! Piszesz o poważnych filmach- coś tobie i innym wyjawię! Obejrzałem nie jeden film z głosem pana Macieja,taki że to MASAKRA,nie uznałem go za zły! Dopiero póżniej po obejrzeniu go drugi z kim innym kto CZYTAŁ,okazał się żenadą! Takim kimś jest Maciej Gudowski osobą która ratuje kiepskie filmidła! Rzecz jasna dobre filmy z Maćkiem przy mikrofonie obejrzałem znacznie więcej-A to już jest prawdziwa uczta kinomana!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones