Maciej Maleńczuk

Mirosław Maciej Maleńczuk

8,5
545 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Maleńczuk

I kieruję to do anty-fanów. Ponieważ nie da się nie lubić jego muzyki, chyba że się jej nie rozumie. Muzyka jest świetna, teksty życiowe, a jego głos jest po prostu najwspanialszy, idealny do takich piosenek. Możecie owszem nie lubić samej osoby pana Maćka, bo jest chamski, ale określanie jego muzyki jako beznadziejna jest niestety dla mnie niepojęta i kojarzy mi się tylko z fanami takich gwiazd jak Doda albo Feel, gdzie teksty są beznadziejne i puste w środku, a wykonawca wytapetowany i sprzedany do stacji radiowej, oraz do magazynu Bravo. Może i nie pisze sobie tekstów, ale jego głos, no kurcze, jest boski.

Hmm, dodatkowo, to jest jeden z tych artystów, który jest brzydki jak noc, ale ma w sobie coś takiego, że jest ładny. ;D i seksowny.

użytkownik usunięty
Jestem_nieznosna

Tylko noc noc noc, i obsrany koc...

Jestem_nieznosna

Jestem_nieznośna Właśnie wróciłam z koncertu i zgadzam się z Tobą na 200%

Jestem_nieznosna

Owszem da się go nie lubić. To że ktoś go nie lubi i nie słucha wcale nie oznacza że nie rozumie jego twórczości. Co to w ogóle za brednie wypisujesz. Wiesz czym jest gust?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones