Maciej Marczewski

6,7
2 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Marczewski

Szczerze to kiedy zobaczyłam Go na ekranie pierwsze co mi przyszło na myśl to "kto to jest???". Nie widziałam wcześniej pana Macieja w żadnej innej roli, jednakże swoją postać Kuby w "Ile waży..." zagrał po prostu rewelacyjnie bardzo mi się podobało, zresztą cały film jest bardzo ciekawy. Polecam!!!

marta12343

Popieram :)
Nie muszę mówić także, że wyglądał zabójczo w tym filmie - w obu wersjach :) Ma coś bardzo fajnego w sobie, zmysłowego i pociągającego. Wydawało mi się, że już gdzieś go widziałam, ale patrząc na jego filmografię nie mogę sobie przypomnieć gdzie;p

10/10

Wilma_2

fanek Ci u nas dostatek;P a tak poważnie dlaczego nie grywa w filmach? odnalazłam w necie że gra w teatrze współczesnym, dlaczego głównie w teatrze a w filmach sporadycznie...czyżby to dlatego że filmy są mało ambitne?

Justi28

Sama odpowiedziałaś na postawione przez siebie pytanie. Polskie filmy - nawet gdy starają się byc ambitne - to najczęsciej są mało atrakcyjne i brak im czytelności. Bo reżyser, zamiast pokusic się o zbudowanie bogatej aury emocjonalnej, woli przez dwie minuty pokazywac jak bohater rzyga pod drzewem, albo wrzeszczy "kur**, spier***jcie".

Chciałbym, zeby w polskim kinie działo się inaczej. Ale niestety wciąż mamy "wojnę polsko-masłowską pod flagą kiczu i biedy"

marta12343

on ma taki specyficzny, bardzo pociągający głos....

Pinka_filmweb

i cudowną wymowę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones