Maciej Musiał

6,7
15 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Po premierze "1983" coś mu nagle szybko średnia wzrosła, tak samo oceny za role. Widać duży kontrast liczbowy między nim, a innymi aktorami 1983. Ktoś tu chyba chciał podwyższyć swoje ego.

Kalimdor

E tam, akurat w 1983 dobrze gra, a mogłoby się wydawać, że będzie znacznie gorzej

alexpicz

Nie mówię, że nie. Wiem, że to głupi portal filmowy, ale żałosne jest jak ktoś zawyża sobie średnią ocen. Trochę takie oszukiwanie samego siebie ;)

Kalimdor

Sugerujesz że Musiał w wolnych chwilach zakłada fejk konta na filmwebie i dodaje sobie za role "dyszki". XD

sentia

Ty serio myślisz, że on jest takim super aktorem, żeby mieć ocenę 8,3 za rolę chłopaka z autokaru? Byłem na tym profilu wcześniej i trochę zapamiętałem jak to wyglądało

Kalimdor

A nie pomyślałeś o tym że jak go ludzie zobaczyli w czymś ambitniejszym niż rodzinka.pl to weszli na profil żeby go ocenić i przy okazji dodali oceny przy innych filmach które widzieli? Ja tak często robię.

sentia

Ale nie żeby podskoczyło coś z oceny 5,8 do 6,9. Czasami żałuję, że mam dobrą pamięć fotogeniczną :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones