Maciej Musiał

6,7
15 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Bardzo dobry aktor, wcale nie gra sztucznie, nie wiem czemu tak po nim lecicie.Tylko powinien rzucić tą beznadziejną rodzinke.pl

mateuszek99

nie jest beznadziejana tylko super ; **

mateuszek99

i do tegoooo ladny;d

mateuszek99

To fakt, jest świetnym aktorem. Miał tylko chłopak pecha: urodził się w Polsce, która ma niezwykły talent do marnowania takich talentów.
Maciek ma na swoim koncie kilka ról w nieznanych mi dotąd filmach i pełno ról serialowych <z których go znam>, a w USA miałby już całkiem niezły dorobek filmowy. Miejmy nadzieję, że będzie miał na tyle odwagi aby wyemigrować z Polski i tyle rozumu w głowie żeby nie pójść śladem Alicji Bachledy-C., o której było głośno tylko dzięki Farrell'owi.

szynszylek_peb

Nie to, że Polacy marnują talenty, tylko to, że ich po prostu nie ma albo prawie nie ma. Niech już wyjeżdża do tych Stanów, gdzie jest tak kolorowo i wszyscy z takich błaznów filmu są zadowoleni i niech nam w Polsce nie robi wstydu

mateuszek99

Wręcz przeciwnie, według mnie pasuje w Rodzince.pl.

mateuszek99

dopiero czytałam twoją wypowiedź na innym forum i była chyba nieco inna. Poza tym uważam że to najgorszy dzieciak w polskiej telewizji, nie dość że obleśny ( zwłaszcza w tych koszulkach bez ramiączek, czesto występuje tak w rodzince.pl) to jeszcze strasznie sztuczny

Szmminka

"dopiero czytałam twoją wypowiedź na innym forum i była chyba nieco inna"
Chociaż raczej w moim wypadku
"dopiero czytałem twoją wypowiedź na innym forum i była chyba nieco inna"

mateuszek99

"Rodzinka" jest super i on tam świetnie pasuje xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones